Halil Nacar Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor, Vatandaşla Buluşuyor Halil Nacar Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor, Vatandaşla Buluşuyor

Çıktıkları yolculukta Adana’nın kazanacağını söyleyen Kocaispir, “Çünkü bu şehrin sorunlarını biliyoruz. Ulaşım başta olmak üzere kadınlarımızın, gençlerimizin, çocuklarımızın, her birimizin hayatını zorlaştıran, bizi mutsuz kılan bütün meselelere vakıfız. Polemik yapmaya, kavga çıkarmaya, bireysel fayda gözetmeye, yalanla göz boyamaya değil, hizmetle, icraatla, özveriyle Adana’yı büyütmeye talibiz. Biz Adana’yı bir dünya şehri yapmaya talibiz. Allah’a şükür bunu yapacak vizyon, kabiliyet ve tecrübeye sahibiz" dedi.

Fatih Mehmet Kocaispir'e Coşkulu Karşılama

Vazifelerinin şehrin sorunlarını çözmek, hemşehrilerinin ihtiyaçlarını gidermek, talep ve beklentilerini karşılamak olduğunun altını çizen Kocaispir, şunları söyledi:

"Ortak aklı, demokratik yönetim kültürünü ve hizmet siyasetini hakim kılmakta kararlıyız. Şeffaflık ve hesap verebilirlik en temel yönetim ilkemizdir. Kayıt dışı ve merdiven altı ilişkiler ağından uzağız. Evin mutfağında başka, salonda başka türlü konuşmak ve davranmak bize yakışmaz. Ciddiyet, tutarlılık ve sözünün eri olmak siyasetimizin şiarıdır. Hazırız ve kararlıyız. Cumhur İttifakı olarak el ele, gönül gönüle verdiğimizde hiçbir kimseyi dışlamadan, herkesin kalbine girmek için mücadele yaptığımızda bu kararlılığın sonu inşallah zafer olacaktır."

Fatih Mehmet Kocaispir'e Coşkulu Karşılama

Kocaispir’i karşılama programına, AK Parti ve MHP milletvekilleri ile partililer katıldı.

Editör: Murat BERHUN