YKS Görevli Ücretleri Ne Zaman Yatacak? ÖSYM Gözetmen Ücretleri Belli Oldu YKS Görevli Ücretleri Ne Zaman Yatacak? ÖSYM Gözetmen Ücretleri Belli Oldu

DoubleTree by Hilton Adana’da gerçekleşen ve sunuculuğunu Fatoş Kunt'un yaptığı törene Guvernör yardımcıları, Adana’da faaliyet gösteren kulüp başkanları, üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Güney Rotary Kulübünde yeni Başkan Aysun Uğuz oldu.
Devir teslim töreninde konuşan 2023-24 dönem başkanı Özgür Pektaş, " Başlangıcı ve sonununu bilmediğimiz bu geri sayımı biz, hayat, yaşam veya ömür olarak isimlendirmekte ve bu yolculuk boyunca mutlu olmaya çalışmaktayız. Rotary bu mutluluğu insanlara sağlamamız için sınırsız imkan sağlamaktadır. 17 yıllık rotary hayatımda ve başkanlık döneminde bunları fazlasıyla yaşadım. Yönetimimiz ve üyelerimizin desteği ile birçok projeye imza attık. Yeni yönetimin de her zaman yanında olacağız. Aysun Başkana da yeni dönemde başarılar diliyorum" dedi.
Pektaş, konuşmasının ardından komitelerde yer alan kulüp üyelerine çeşitli hediyeler takdim etti. Verilen hediyelerin ardından başkanlık kolyesi devir teslimi yapıldı. 

Kulüp üyeleri pasta kesip birlik ve beraberlik mesajı verdi
Başkanlık kolyesini taktıktan sonra konuşan Güney Rotary Kulübü 2024-25 dönemi başkanı Aysun Uğuz konuşmasında, ‘’Adana Güney Rotary Kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz devir teslim töreni ile başkanlık görevini sevgili başkanımız Özgür Pektaş'tan devraldım. Yönetim kurulumuz ile ‘Rotary Sihri’ teması ile çıktığımız bu yolda hepimiz için sağlıklı, keyifli ve başarılı bir dönem diliyorum.’’ şeklinde konuştu.

Editör: Murat BERHUN