• USD 32,67
  • EUR 34,88
  • ALTIN 2.448,40
  • BİST100 10.427
  • BTC 66.882

Büyükşehir Haberleri

büyükşehir haberleri ve güncel büyükşehir gelişmeleri, büyükşehir ile ilgili tüm video, büyükşehir fotoğrafları ve büyükşehir haberleri Adana Haber Merkezi - Adana Son Dakika Haberleri sitemizde


Güncel

Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Ergül Halisçelik bugün gerçekleştirilen encümen toplantısı sonunda yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi ile ASKİ Genel Kurulu Mayıs ayı toplantıları Başkanvekili Göktürk  Boyvadaoğlu Başkanlığında devam etti.

Güncel

Lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik, Adana Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı psikologları tarafından Sınav Kaygısı...

Yerel Yönetimler

Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Başkanlığı’na bağlı ilaçlama ekipleri, kentin 15 ilçesinde haşere mücadelesini sürdürüyor.

Kültür-Sanat

Köy Enstitülerinin 84. Kuruluş Yılı’nda “Köy Enstitülerinin Günümüzdeki Anlamı” konulu panel, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tarım ve hayvancılığın gelişmesi için Adana’nın dört bir yanında üreticiyi desteklemeye devam ediyor.

Adana

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Üniversitesi ve Alparslan Türkeş Üniversitesi öğrencileri için ring seferleri başlattı.