Son günlerde gerçekleştirdiği açılışlarla kadim kent Ceyhan’a değer katmayı sürdüren Başkan Hülya Erdem, iki ayrı sentetik halı sahayı da Ceyhanlı gençlere kazandırdı.
KAYNAK KARDEŞLERE VEFA
Sporun ve sporcunun dostu, gençlerin Hülya Annesi, Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek Kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan’da ilklerin, enlerin ve teklerin temsilcisi olmayı ilke edindi.

hülya erdem
Ceyhan Veteran Takımları ve Futbol Kursu öğrencilerinden oluşan takımların dostluk maçlarıyla açılışını gerçekleştirdiği sentetik halı sahalardan birinin adını Ceyhanlı Milli Futbolcular Reşit Kaynak ve Orhan Kaynak kardeşler anısına “Kaynak Kardeşler” olarak belirleyen Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’ı bilinirliliğini sağlayan Kaynak ailesine vefasını da göstermiş oldu.
İKİNCİ SAHAYA YAHYA COŞAN İSMİ VERİLDİ
İkinci sentetik halı sahanın açılışını da gerçekleştiren Başkan Hülya Erdem, buraya da 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle hayatını kaybeden Ceyhanspor ve Adana Demirspor Taraftarı Yahya Coşan’ın ismini verdi. Ceyhanlı kıymetli komşularının anılarını sporla yaşatmaya ve bir araya getirmeye özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Hülya Erdem, “Sağlıklı yaşam için sporu önceliyoruz. Ceyhan’da herkesin spor yapmasına olanak sağlamak için varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. Terimizin son damlasına kadar Ceyhan halkı için çalışacağız” diye konuştu.