İş Kadınları Derneği, tüm kadın girişimcilere ve iş dünyasına adım atmayı planlayan kadın girişimcilere yönelik, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek üzere “Menti Danışma Hattı” kurdu.
https://www.iskadodulleri.com internet sitesi aracılığıyla kadın girişimcilerden gelecek olan sorulara uzmanlar eşliğinde yanıt verecek olan İŞKAD, gerek üyelerine gerekse girişimcilik ruhuyla öne çıkmak isteyen tüm kadınlara danışmanlık hizmeti sunacak.

“İLERLEMEK İSTEYEN KADINLARI BEKLİYORUZ”

Girişimcilik Akademisi Programı Sertifika Töreni ile Sona Erdi Girişimcilik Akademisi Programı Sertifika Töreni ile Sona Erdi

Konuyla ilgili açıklama yapan İŞKAD Yönetim Kurulu Başkanı Berman Mantı, finans, satış pazarlama, maliye, hukuk, yönetim organizasyon, finansa erişim, e-ticaret, networking, insan kaynakları ve benzer iş kollarında ilerlemek isteyen kadınlara katkı sunacaklarını vurguladı.
İş dünyasını adımlayan ya da adımlamak isteyen tüm kadın girişimcilere hizmet sunacak “Menti Danışma Hattı” sayesinde Adana’da kadın girişimci sayısını artıracaklarına inandıklarını kaydeden Başkan Mantı, iş dünyasında kadının etkinliğini artırmanın gerek Adana gerekse Türkiye açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

“KADINLAR İŞ YAŞAMINDA DAHA GÜÇLÜ OLMALI”

Girişimci kadın sayısının çoğalmasının kadınların karar mekanizmalarında daha çok yer almasını da sağlayacağını vurgulayan Başkan Berman Mantı, kadınları iş yaşamında güçlendirme uğraşı verdiklerini dile getirdi. İŞKAD Başkanı Berman Mantı, kadınları “Menti Danışma Hattı”na başvuru yapmaya davet etti.