İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ve İlçe Başkan Yardımcıları, göreve başlamalarının ardından ilk Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesine yaptı.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesi Hizmet binasında gerçekleşen ziyarette İYİ Parti heyetini, Dernek Başkanı Mehmet Ali Bakır karşıladı. 

İYİ Parti Seyhan İlçe Yönetiminden Anlamlı Ziyaret
İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ziyarette yaptığı konuşmada İYİ Parti olarak STK’larla işbirliği içinde, var olan sorunların çözümüne yönelik etkin bir çalışma içerisinde olduklarını belirtti. İYİ Parti olarak Şehit, Gazi ve yetimlere her zaman sahip çıktıklarını aktaran Coşar, toplumun Şehitlerini her zaman minnetle andığını, Gazilerine sahip çıktığını ve Yetimlerin de topluma emanet edildiğini aktardı. Her zaman Şehit aileleri, gaziler ve yetimlerin yanında olacaklarını kaydeden Coşar, ziyaret anısına Dernek Başkanı Gazi Mehmet Ali Bakır’a Türk Bayrağı verdi. 

İYİ Parti Seyhan İlçe Yönetiminden Anlamlı Ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ali Bakır; İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Coşar, İlçe Sekreteri Hüdaye Esen, İlçe Kadın Politikaları Başkanı Hatun Zeyrek, Seyhan Belediyesi Meclis üyesi ve ilçe Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Bünyamin Ateş ve İyi Parti Seyhan İlçe STK İlişkileri Başkanı Muhittin Karaoğlu’na ziyaret nedeniyle Teşekkür etti.