İyi Parti’nin Adana’nın merkez Yüreğir ile kongresi geniş bir katılımla gerçekleşti. 4.5 yıldan beri sürdürdüğü ilçe başkanlığına tekrar aday olmayan Dt. Enis Akyürek, seçimi kazanan başkan ve tüm ekiple gece gündüz sahada olmaya devam edeceğini bildirdi.

iyi parti
  
YENİ İLÇE BAŞKANI ÇAĞLAR KÜRKÇÜOĞLU

“Önce millet, önce memleket diyen” partisinin Yüreğir İlçe Başkanlığına aday olan Çağlar Kürkçüoğlu
Veli Şahin ve Feti Ahmet Doğaç’a başarı dileklerini ileterek sözlerini sürdüren Enis Akyürek, konuşmasını şöyle tamamladı:
 
 “Kongremizde göreve gelip bayrağı bizden daha üst noktalara taşımak için devralacak arkadaşımıza şimdiden başarılar diliyor, her zaman yanlarında ve destekçileri olacağımın da sözünü veriyorum. 
Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sahada partimin neferi olarak çalışıp, “Türkiye’nin İyi Olması” için verilecek her görevi layıkıyla yerine getirme çabamı sürdüreceğim. Şunu çok iyi biliyorum ki:
Beklenen sandık geldiğinde Türkiye “İyi” olacak.”
 
Konuşmaların ardından gidilen seçimde 403 delegenin 305’inin oyunu alan Çağlar Kürkçüoğlu ilçe başkanlığına seçildi. 

Başkan Çağlar Kürkçüoğlu ise yaptığı teşekkür konuşmasında, seçimin sandıkta kaldığını belirterek, “Vakit; sahaya inme vaktidir. Kaybedecek tek bir dakikamız yok. Çünkü Türkiye yeterince zaman kaybetti. Partimizin iktidara yürüyüşü şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.