Ağırlıklı olarak “Nail Art” adı verilen tırnak süsleme dalında tecrübeli uzmanlar tarafından güzellik hizmeti verilecek “İz Studio” isimli merkezin açılışı gerçekleştirildi.

Modern bir şekilde dizayn edilmiş güzellik merkezinde, "profesyonel gün makyajı"nın yanı sıra el-ayak tırnak bakımı ve sağlığı konusunda çağdaş teknolojik yenilikler Adanalı kadınlara ulaştırılacak..
Adana’nın tanınmış sanayicilerinden Zeki Horoz’un kızı güzellik uzmanı İzel Horoz’un yönetiminde hizmet verecek olan “İz Studio –Nail Art Male Up”un açılışı, aralarında Adana Büyükşehir Belediyesi önceki dönem Başkanlarından Zihni Aldırmaz ve girişimci ailenin yakınları ile dostlarının da katıldığı samimi ortamda bir törenle gerçekleştirildi.

“İz Studio” da Kadınlara Güzelliğin Sırlarını Verecekler!

Açılışta konuşan Aldırmaz’ın, "Güzel kadınlarımıza daha farklı ve tecrübeli dokunuşlarla ayrı bir zerafet kazandırma amacını çağdaş anlamda hizmet anlayışı ile bütünleştirecek genç girişimci kızımızı kutluyor, başarılı olacağına inanıyor, hayırlı olması dileklerimi iletiyorum." sözleri sonrası tören kordelası aile büyükleri ile birlikte kesildi..

Genç girişimci Güzellik Uzmanı İzel Horoz, Huzurevleri Mahallesinde, Çukurova Belediyesi karşısındaki Yıldırım Apartmanı zemim katında hizmet verecek olan  “İz Studio –Nail Art Male Up”ta; "manikür-pedikür, el ve ayak kalıcı oje, jel tırnak, protez tırnak ve profesyonel gün makyajı" konularında uzman elemanlar tarafından hizmet vereceklerini ifade etti.