Kozan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mümtaz Akbulut ve yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Başkan Soner Çetin, Kozan’ın Adana’nın en önemli ilçelerinden biri olduğunu belirterek, Kozan’ın kültürünü yaşatmayı ve geliştirmeyi hedefleyen dernekle her zaman iyi ilişkiler içinde olduklarını söyledi.

Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini kaydeden Başkan Soner Çetin, “Bu vesile ile yeni yönetime de başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Kozan ve Adana için iyi işlere imza atacaklardır. Kozanlıların beni çok sevdiğini biliyorum, ben de kendimi onlara yakın hissediyorum. Her zaman, elimden gelen desteği vermeye hazırım. Dernek çalışmalarıyla ilgili katkıda bulunmam gereken ne varsa hazırım” dedi.

Kozanlılardan Başkan Soner Çetin'e Ziyaret

Kozan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mümtaz Akbulut da Başkan Soner Çetin’den her zaman destek ve yakınlık gördüklerini belirterek, Kozanlıların da kendisine ayrı bir sevgisi ve ilgisi olduğunu açıkladı.

Başkan Soner Çetin’in kendilerine sıcak yaklaşımının çok önemli olduğunu vurgulayan Mümtaz Akbulut, Başkan Soner Çetin’i derneklerine davet etti.