Adanalı Yazar'dan fantastik roman

Adanalı Yazar Murat TAŞ’a ait “ALYA 1. SEANS-UYANIŞ” isimli fantastik roman çıktı. İkinci Adam Yayınları aracılığıyla baskı süreci tamamlanan romanın satışına online satış sitelerinde başlandı. Yazara ait ikinci eser olan “ALYA 1. SEANS-UYANIŞ” roman türünde yayımlanmış olan ilk eseridir. Yazarın ilk eseri olan “YANI BAŞIMDA” deneme türünde olup Aralık 2017’de Cinius Yayınevi tarafından yayımlanmıştır.

Adanalı Yazar'dan fantastik roman
banner686

İyilerle kötülerin bir arada bulunduğu iki kutuplu bir dünyadan bahseden “ALYA 1. SEANS UYANIŞ” adlı fantastik roman 202 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın ön kapağında yer alan, “Kötülük, hiç beklemediğiniz bir yerde yara açar. İyilik, hiç bilmediğiniz bir yaranızı sarar.” tümcesi kitabın içeriği ile ilgili okurlarına ipucu vermektedir. Kitabın arka kapak yazısı ise kitap hakkında okuyucu kitlesi üzerinde büyük bir merak uyandırmaktadır. 

“ALYA 1. SEANS-UYANIŞ” adlı fantastik romanın arka kapak yazısı: 

"İyilerle kötülerin bir arada olduğu iki kutuplu bir Dünya... Kötülüğün simgesi Kaiseros, ruhu ile birleşmek adına, uyanacağı o karanlık gün için geri sayar. Soylular Meclisi, Kaiseros'un bedenini özgür bırakmak için "Gizli Plan"ı hayata geçirmeye başlar. Bu plandan haberdar olan Profesör Aldo, Soylular Meclisi tarafından kontrol altına alınmak istenir. Ona tarafını seçmesi için iki seçenek sunulur: Ya onlardan birisi olup hayatına devam edecektir ya da onlardan birisi olmayı reddedip bu hayata veda edecektir. Profesör Aldo zor bir kararın eşiğindedir. Onlara dokunacak ama asla onlardan birisi olmayacaktır. Profesör Aldo kararını verir ve bu karanlık planı durdurmak adına Alya'yı devreye sokar. Profesör Aldo'nun oğlu Ando ise, babasından kendisine bırakılan şifreleri çözüp yola çıkar. Anka Ormanı'nda Alya ile yolları kesişir.  Bu kutlu yola birlikte devam ederler. İyilerle kötülerin bir araya geleceği bu savaşta birlikte hareket ederler. Varacakları son nokta, Kaiseros'un bedeninin hapsedildiği  Arkad Dağı'dır. Arkad Dağı ise, Karındeşenler tarafından korunmaktadır. Kaderin yeniden yazıldığı bu yolun sonunda, iyiliğin kazanması için mücadele eden Alya başarabilecek midir? Yoksa kötülüğü hâkim kılmak adına bedeni ile ruhunun bir araya gelmesi için gün sayan Kaiseros mu galip gelecek? Bu yolun sonunda, ya karanlık  kuşatacak her yanı ya da aydınlık saracak her karanlığı."

Birçok online satış sitesinde “ALYA 1. SEANS UYANIŞ” isimli kitabın online satışına başlanmıştır. Kitap satışı D&R, İdefix, sözcü Kitabevi, İdeal Kitap, Kitap365, BKM Kitap, Nobel Kitap, Kitap Sihirbazı, Kitapzen, Babil Kitabevi, Alternatif Kitap, Atlas Kitap, Ucuz Kitap Al, Halk Kitabevi, Fidan Kitap, Kitap Gezegeni, Toptan Asya, Okuyan Boğa, Kırmızı Kedi, Kitap Sihirbazı, Der Yayınevi, Tozlu Raf, Her Yer Kitap, Kitap Molası gibi sitelerde devam etmektedir. Kitap almak isteyen okurlara, oturdukları yerden kitaplarını sipariş edebilme imkanı sağlayan birbirinden farklı online satış siteleri, kredi kartı ile ödeme, eft ya da banka havalesi yoluyla ödeme, kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme seçenekleriyle büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. 
İki yıllık bir çalışmanın karşılığı olan ve büyük bir titizlikle kaleme alınan bu muazzam eserin okuyucu kitlesi okunmasını tavsiye ediyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER