Biz Ebruyuz’a anlamlı destek

İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Biz Ebruyuz Derneği Başkanı Gökhan Gündoğdu, desteğinden dolayı Didem Bekiroğlu’na teşekkür plaketi verdi

Biz Ebruyuz’a anlamlı destek
banner686
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’un önderliğinde İl Emniyet Müdürlüğü’nün suç oranının yüksek olduğu mahallelerdeki öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanması için başlatılan ve işadamlarına teslim edilen Biz Ebruyuz Derneği’ne Didem Bekiroğlu Bale ve Sanat Merkezi de destek verdi. Okulun Çukurova Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenen yıl sonu mezuniyet gecesine İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Biz Ebruyuz Derneği Başkanı Gökhan Gündoğdu ve veliler katıldı.

BÜYÜLEDİLER

Son iki yıldır mezuniyet törenlerindeki gelirini sosyal projelere harcayan Didem Bekiroğlu Bale ve Sanat Merkezi bu yılki mezuniyetin gelirini de Biz Ebruyuz Derneği’ne ayırdı. Öğrencilerin büyülü gösterisini salonu dolduran veliler ayakta alkışlarken özellikle öğrencilerin kostümleri, dansları,ışık ve ses sistemi büyük beğeni topladı.

ZEYBEK VE GÜNDOĞDU’DAN TEŞEKKÜR

banner625
Gecenin sonunda İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Biz Ebruyuz Derneği Başkanı Gökhan Gündoğdu, katkılarından dolayı Didem Bekiroğlu’na teşekkür plaketi vererek, “Derneğimizde bulunan öğrencilerimizin eğitimleri için yanımızda olan tüm kişi, kurumlara minnettarız. Didem Bekiroğlu’nun şahsında derneğimize destek olan siz değerli velilere ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” dediler. 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2014, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz