Vali Dr. Süleyman Elban, Aladağ Kaymakamlığı ziyareti sonrasında Aladağ Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi.  Ziyareti sırasında bir değerlendirmede bulunan Vali Elban, insanların kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlayan eğitimlerin önemini vurguladı. 


Öğrenmenin hayat boyu devam ettirilen bir faaliyet olduğunu dile getiren Vali Elban, toplum yararı gözeten bu tür eğitici ve öğretici faaliyetleri hayli önemsediklerini ve bu faaliyetlerin daima destekçisi olduklarını belirtti.
Vali Elban’ın Aladağ Halk Eğitim Merkezi ziyareti verilen kurslarla ilgili yetkililerden bilgiler alması ve kursiyerlerle sohbet etmesinin ardından son buldu. 

Adana Valisi Süleyman Elban Kuzey İlçelerden Aladağ'daydı
Vatandaşların sorun, talep ve önerilerini dinlemek üzere vatandaş ziyaretlerini sık aralıklarla tekrarlayan Vali Elban, Aladağ ilçesinde sırasıyla Sinanpaşa, Kıcak ve Büyük Sofulu Mahallelerinde vatandaşlarla da bir araya gelerek onlarla sohbet etti.

Elban, insanların kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlayan eğitimlerin önemini vurguladı. 
Vatandaşlarla yakından ilgilenerek istek ve taleplerini dinleyen Vali Elban, mahallelerin sorun ve genel durumları hakkında bilgiler aldı.
İlçede yaşayan vatandaşların huzur ve refahı için tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde olmaya devam edeceklerini söyleyen Vali Elban, “İlçe ve mahallelerimize yapılacak yeni yatırımların hızlı bir şekilde vatandaşımıza ulaştırılabilmesi, bunun yanında sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması hususunda vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizler için çok önemli.” ifadelerini kullandı.


Vali Elban’ın ziyareAdana Valisi Süleyman Elban Kuzey İlçelerden Aladağ'daydıtinden duydukları memnuniyetleri dile getiren vatandaşlar, kendilerini ziyaret ederek sorun ve taleplerinin ilk ağızdan dinlenmesinden dolayı teşekkür ettiler.
 

Editör: Murat BERHUN