banner735

Dizi sektörüne 2 Adanalı genç yıldız!

Yılmaz güney, Abidin Dino, Yaşar Kemal, Ferdi Tayfur, Haluk Levent, gibi film, sinema ve edebiyatın ünlü isimlerinin yetiştiği Adana’dan 2 yeni ve genç yetenek daha zirveye doğru ilerliyor.

Dizi sektörüne 2 Adanalı genç yıldız!
banner686

Adanahabermerkezi.com

Mucize Doktor, Avlu gibi dizilerde boy gösteren Melis Gürhan ile Kuruluş Osman Dizisinde Yusuf karakterine can veren Mete Deran başarılarıyla Adana’nın bereketli topraklarından beyaz cama transfer olan 2 genç yetenek.  Henüz 20’li yaşlarda olan Melis Gürhan ve Mete Deran’ın ortak özelliklerinden bir de Adanalı ve Akkapı Mahallesi’nden olmaları.  Melis Gürhan, son dönemlerde Avlu ve Mucize Doktor dizilerinde rol aldı. Başarısı ve eğitimli oluşu gelecek adına büyük başarıların habercisi niteliğinde.

Mete Deran da Kuruluş Osman dizisinde karakter oyuncusu olarak yer alıyor. Yusuf karakterine can veren Mete Deran, başarılı performansıyla dizide dikkat çekiyor.

banner625

Melis Gürhan ve Mete Deran, eleştirmenlerden tam not alırken, Adana’nın bereketli topraklarından doğan 2 yıldız, Türkiye’ye ışık saçmaya devam edecek gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 09:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra Çiçek
Esra Çiçek - 6 ay Önce

Bende Adanalı ve Akkapı lı olarak kardeşlerimle gurur duydum yolları açık olsun inşAllah.

gulse dizmen ben size
gulse dizmen ben size - 6 ay Önce

ben size tesekur edyorum buyle guzel yetenekli genclerimizi tanitiginiz icin gurur duyuyorunmm yiyenim mete ve hanim kardesimizl yolari bahtlari gelecekleri barailarla dolu olsun amin

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz