banner750

Halil Kalay'dan "Corona" şarkısı (V)

Adana’da kuyumculuk ve tespih üzerine yaptığı çalışmalarla iş dünyasında hatırı sayılır bir başarı yakalayan Halil Kalay, büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınında, Sağlık Bakanlığı’nın en önemli uyarısına söz yazarak, ‘Evde Kal’ adlı şarkısıyla sosyal mesaj veren Halil Kalay, bu projesi ile gönüllere taht kurdu. Yapımcılığını Şerif Kayran’ın üstlendiği klibi ise sosyal medya kanallarında tıklanma rekoru kırdı. 


HALİL KALAY SOSYAL MEDYANIN GÖZBEBEĞİ OLDU 

Söylediği ‘Evde Kal’ adlı şarkı ile sosyal medyada kısa bir sürede fenomen olan Halil Kalay, “Başta sağlık personelleri olmak üzere, ülkemize bu zor günlerde sokağa çıkma yasağında bile hizmet veren fırıncılar, marketler, değerli insanlar başta onlara çok teşekkür ediyorum. Bu bir sosyal sorumluluk projesi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve ekibine, Bilim Kurulu üyelerine ve sosyal mesafe, maske ve temizlik kuralına riayet eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımıza moral olsun diye bu şarkıyı paylaştık. Lütfen mecbur olmadıkça sokağa çıkmayalım ve ‘Evde Kal’alım diyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER