banner735

Üfürükten haber böyle olur!

Adana’da yayın yapan ve Seyhan Belediyesine yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi halkın kafasını karıştırmak için yine üzerine düşeni yaptı.

Üfürükten haber böyle olur!
banner686

Sitenin yaptığı yanlı yayında Çukurova Belediyesinin mevlitli düğüne sandalye ve masa vermediğini belirterek kendince yorumda bulundu. Çukurova Belediyesini “Düğün mevlitli olunca vermediler” diyerek karalamaya çalışan Seyhan Belediyesine yakınlığıyla bilinen site yöneticileri, kurguladıkları olayı “28 Şubat hatırına bunu yaptılar” diyebilecek kadar ilerletti. Halkı ikiye bölme girişimi olarak kamuoyunda tepki gören bu haberin gerçek boyutu ise farklıydı. Zira Çukurova Belediyesi yeni kurulmuş bir belediyeydi. Bunun yanı sıra henüz personelini dahi tamamlanmayan Belediyede bir çok hizmet tam olarak verilemiyordu. Ve Belediye zor şartlara rağmen cenazelere sandealye yardımında bulunuyordu. Bu gerçek dururken yanlı yayın yaparak halkı kutuplaştırmaya çalışan site yönetimi olayı farklılaştırarak vermesi yine halktan büyük tepki gördü.

banner625
Böylece birilerine yaranmayı amaçlayan internet sitesi yöneticileri aldıkları tepkiyle, yapmak istedikleri girişimleri ellerinde patlamış oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz