Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Teşkilatı halkla buluşmaya devam ediyor. İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve yönetimi tabiri caizse kapı kapı gezip her eli sıkmaya özen gösteriyor. Çukurova ilçesinde takdir ile karşılanan ilçe başkanı ve yönetimi vatandaşlar ile özel ilgilenip her yüreğe dokunmaya çalışıyor.  Bu seferde bayrak dağıtım etkinliği düzenleyen MHP Çukurova İlçe teşkilatı Çukurova ilçesindeki belirli lokasyonlarda esnafları ziyaret edip Türk bayrağı hediye etti.

MHP'li Öztuğ Vatandaşla Buluştu Samimi görüntülere sahne olan bayrak dağıtım etkiliğinde İlçe başkanı Hasan Öztuğ bayrağımıza olan Sevgi, Saygı, Bağlılığımızı vurgulayarak esnaflarla sohbet etti. “Esnaflarımızla hasbihal edip saygıdeğer Genel Başkanımızın selamlarını ilettik” diyen Hasan Öztuğ esnafların samimi karşılaması ile karşılaşıp, vatandaşla kucaklaşıp gönülleri fethetti.

MHP'li Öztuğ Vatandaşla Buluştu

Vatandaş ise "Türk bayrağımıza olan bağlığımızı ortaya koyan MHP Çukurova İlçe Başkanı ve yönetimini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz" dediler