Atatürk Caddesi’nde başlatılan temizlik çalışmalarına katılan Belediye Başkanı İbrahim Çenet, hemşerilerine ağız tadıyla bayram yaşatmak adına tertemiz bir Osmaniye için yola koyulduklarını söyledi. 
Osmaniye Belediyesi, vatandaşların rahat bir Ramazan Bayramı geçirmeleri adına kent genelinde bayram temizliği çalışması başlattı. Temizlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü’nden oluşan ekipler Atatürk Caddesi, Palalı Süleyman Caddesi ve Dr. Ahmet Alkan Caddesi’nde sabah saatlerinde çalışmalara başladı. Kaldırımların dip kısımları el süpürgeleriyle süpürülürken itfaiye araçları tarafından sulanan yollarda süpürme araçları ile temizlendi. Esnaf ve vatandaşlar yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirirken Belediye Başkanı İbrahim Çenet de kent genelinde bayram öncesi temizlik çalışması başlattıklarını söyledi. 

Osmaniye'de Ramazan Bayramı Temizliği Başladı
“Osmaniye’mizi pırıl pırıl yapacağız” diyen Başkan Çenet, “Atatürk Caddemizde güne başladık. İnşallah Osmaniye’mizin sokaklarını, caddelerini, iş yerlerimizin önlerini ve bütün yeşil alanlarımızı her yeri tertemiz yapacağız. Pırıl pırıl yapacağız. Önümüzde bayram var. Bayram öncesi şehrimizde güzel bir bayram temizliği yapacağız. Mezarlıklarımızı temizleyeceğiz. İnsanlarımıza bayramı ağız tadıyla yaşatmak için tertemiz bir Osmaniye için yola koyulduk. Bütün ekip arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Erken kalkan yol alır. Biz buna inanıyoruz. Allah’ta erken kalkanın rızkını bol bol verir inşallah” dedi. 

Osmaniye'de “Yöresel Yemek Lezzetleri" Festivali Başladı Osmaniye'de “Yöresel Yemek Lezzetleri" Festivali Başladı

Osmaniye'de Ramazan Bayramı Temizliği Başladı
Temizlik çalışmasına katıldıktan sonra Atatürk Caddesi, Palalı Süleyman Caddesi ve Dr. Ahmet Alkan Caddesi’nde esnaf ziyareti yapan Belediye Başkanı İbrahim Çenet, esnaf ve vatandaşların hoş görüsüyle karşılaştı. Sabah saatlerinde iş yerlerini açan esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Çenet, esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi. Son olarak bir taksi durağında taksi şoförleri, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İbrahim Çenet, tüm hemşerilerinin kandilini kutladı.