Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle, sektörün tüm paydaşları siftah bile yapmadan kepenk kapatırken, moral-motivasyon açısından da zor günler yaşıyor.

Ülkemizde işgücü potansiyeli yaratan esnaf; devlet desteğinden gerekli yardımı ve bütçeden hak ettiği refah payını alamazken, ayakta kalma mücadelesi veriyor.

İrem Derici'den Caz Şarkısı "Milyonda Bir" Yayında! İrem Derici'den Caz Şarkısı "Milyonda Bir" Yayında!

Adana’da faaliyet gösteren ÖZ SEVGİ ISI’nın sahibi Cumali GÜNTEKE; Güneş Enerjicileri ve Tesisatçıları’nı düzenlediği moral gecesinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. Esnaf dayanışması şeklinde geçen ve herhangi bir ticari amaç taşımayan geceye esnaf ailesiyle birlikte katılabilecek.

30 Eylül 2023 Cumartesi günü saat 19.00’da İnci Oteli’nde düzenlenecek geceye, Adanalı sanatçı ALİ TURAÇ ile Kemancı Apo ve Ekibi’nin yanı sıra Urfa Sıra Gecesi Grubu, Ramazan Akyol ve Ekibi, Fantezi Sanatçısı Ersin Ay, Arabesk sanatçısı Ebru Destan katılacak.

"Sevgi Isı"dan Esnaf Dayanışma Gecesi!

Adana FM Arabesk DJ Ahmet ve Maviş Palyaço’nun sunumuyla yapılacak olan geceyi düzenleyen Cumali Günteke; “Zor günler yaşadığımız günümüzde esnafımızı günün stresinden uzaklaştırmak ve ailelerimizle bir araya gelerek kaynaşmak amacıyla bu geceyi düzenliyoruz. Herhangi bir ticari amaç gütmeden, kendi aramızda eğlenmek, stres atmak istiyoruz. Gecemize destek veren sanatçı kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz. Adana’mızın yetiştirdiği değerlerimizi gecemizde yanımızda görmek bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

7 albüm, 8 adet single yapan Adanalı sanatçı Ali Turaç; üretmeye devam ediyor. Yeni şarkısının stüdyo çalışmalarını sürdüren Yetim Ali; “Öz Sevgi Isı’nın düzenlediği gecede esnaf kardeşlerimizle bir arada olacağız. Yeni çıkan ‘Yıktı beni mapushane’ şarkısının yanı sıra günün öne çıkan şarkılarını da seslendirecek olan Ali Turaç; Güney Enerjicileri ve Tesisatçıları esnafını aileleriyle birlikte geceye beklediğini dile getirdi.