Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, yaşanan deprem felaketi nedeniyle ekmek ve Ramazan pidesi fiyatlarında  ve gramajında değişiklik yapılmadığını, Ramazan pidesinin mevcut fiyattan ve gramajdan satılacağını söyledi. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göger, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Tekin,  fırıncılar odası yönetimi ve fırıncı esnafı ile yapılan görüşme neticesinde Ramazan pidesine zam yapmama kararı aldıklarını ifade etti.
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle dayanışmaya en fazla ihtiyaç duyulan bir dönemi yaşadığımıza dikkat çeken Başkan Niyazi Göger, “Malumunuz üzere Ramazan ayı bolluk ve bereketin, yardımlaşma ve dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ayıdır. Ramazan Ayı, rahmeti ve bereketi bol olan bir aydır. Yoksulların gözetildiği aynı zamanda millet olarak yardımlaşma ve kaynaşma bakımından kaçırılmaması gereken bir fırsat ayıdır. Bizde Ramazan ayının ruhuna uygun bir dayanışma örneği sergilemek istedik. Fırıncılar Odası Başkanımız Ali Tekin, yönetimi ve fırıncı esnaflarımızla görüşerek bu yıl Ramazan Pidesine zam yapılmaması konusunda mutabık kaldık. Fırıncılar Odası Başkanımızı, yönetimimizi ve esnaflarımızı gösterdikleri duyarlılık hasebiyle kutluyor, Adanalı hemşehrilerimin, esnaf ve sanatkarlarımın ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.