Karaisalı ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Saadettin Aslan evlilik dışı ilişki yaşadığı 25 yaşındaki C.C'nin "Dayak" yediği iddiası sonrası olaya ilişkin açıklama geldi.

Blediye Başkanı Saadettin Aslan son günlerde ulusal ve yerel basında şahsına yönelik çıkan kadına şiddet haberleri hakkında bir açıklama gerçekleştirdi.  Başkan Aslan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Son günlerde yerel ve ulusal basında yer alan şahsıma yönelik tamamen karalama ve itibar suikastı amacıyla kadına şiddet ile ilgili haberler belirli bir kanaldan yönlendirilmektedir.  Söz konusu habere konu olan kişi; şahsımın 2 çocuğunun annesidir. Çocukların nüfusları benim üzerime olup, her türlü ihtiyaçları da tarafımca eksiksiz şekilde karşılanmaktadır.

Hayatı boyunca ağzına alkol dahi almayan şahsımın haberlerde alkollü bir şekilde diye lanse edilmesi ve haberlere gözaltına alındığım şeklinde yansıtılması kurgulanan senaryonun apaçık göstergesidir. Belirtilen karalama kampanyasının amacı bellidir. Kadına şiddet, alkol veya gözaltı gibi bir durum söz konusu değildir.  Şahsıma yönelik yürütülen itibar suikastına, karalama kampanyasına alet olan ilgili kişi ve kuruluşlarla alakalı yasal yollara başvuracağımızın bilinmesini isterim.