Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden oluşan ve CHP Adana Milletvekili Adayı Orhan Toklu ile birlikte yürütülen programda Kısacık’a, DEVA Partisi İlçe Başkanı Güngör Avan, ittifak partileri çerçevesinde CHP İlçe Başkan Yardımcısı Alper Alkış, Saadet Partisi İlçe Başkanı Muammer Özçelik ve partilerin teşkilat mensupları da yer aldı.

Programına CHP Kozan İlçe Başkanlığı ziyareti ile başlayan Kısacık, burada parti yöneticileriyle yaptığı görüşmede Kozan’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Görüşme sonrasında Aday Kısacık, beraberindeki heyet ile Kozan Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Eski ve Yeni Sanayi Siteleri’nde sanayici esnafları ziyaret etti. Ziyareti sırasında esnafların şikayetlerini dinleyen ve Millet İttifakı’nın sorunlara çözümlerini anlatarak, esnaflarla; “Neden Millet İttifakı ve neden Kemal Kılıçdaroğlu”, konusu üzerinden sohbetlerde bulundu. Ziyaret sırasında, yerel basına da açıklamalarda bulunan Kısacık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün, Adanamızın önemli ve siyasette özgül ağırlığı bulunan Kozan ilçemizdeyiz. Sanayi sitesi ziyaretimizde sanayici esnafımızın şikayetleri bizleri üzerken, ittifakımıza ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaoğlu’na desteklerini açıkça ifade etmeleri ve çıkmış olduğumuz yolda teşvik edici, umut dolu konuşmaları da bizleri sevindirdi. Buradan bütün Kozan halkına sesleniyorum. İttifakımızın seçimlerde başarılı olmasıyla Kozan hakkını alacak. Şikayetlerin yerini sorunları çözülmüş, üreten, alın terini boşa akıtmayan, emeğinin karşılığını alan bir Kozan için kendilerine Millet İttifakı adayları olarak söz veriyoruz.”

Sadullah Kısacık ve Orhan Toklu Kozan'da Halkın İçinde
Sanayi siteleri ziyaretinden sonra DEVA Partisi İlçe Başkanlığı’nda ilçe yönetim kurulu ile seçim çalışmaları hakkında bir görüşme gerçekleştiren Kısacık, görüşmenin hemen ardında sahaya dönerek Barbaros Sokak’ta esnaflara ziyarette bulundu ve vatandaşlarla sohbet etti. Barbaros Sokak ziyareti sonrasında partisinin tamamlanma aşamasına gelen seçim irtibat bürosunu ziyaret eden Kısacık, incelemelerinden sonra devam eden programlarına katılmak üzere Kozan’dan ayrıldı.