Gündüz başka, gece başka

İşsizlikte 'Türkiye Şampiyonu' olan Adana, gece eğlencelerinde moral bulmaya çalışıyor. Kentin farklı noktalarındaki eğlene merkezlerinde kendini müziğin ritmini bırakan Adanalılar, günün stresini de üzerinden atıyor. Objektiflere de birbirinden renkli görüntüler yansıyor.

Gündüz başka, gece başka
banner686
Kent sakinlerinin rağbet gösterdiği eğlence merkezlerinden biri de Kaktüs Kent. Kendi has yorumu ve güzelliğiyle dikkat çeken Emine'nin sahne aldığı mekana sadece Adana'dan değil, çevre illerden de ziyaretçiler geliyor. Haftanın 5 günü canlı müziğin olduğu merkezde günün stresini üzerinden atmaya çalışan Adanalılarsa, kendilerini müziğin ritmine bırakıp keyifli anlar yaşıyor. Özel gün ve gecelerin de kutlandığı mekanda objektiflere de birbirinden renkli görüntüler yansıyor. Kimi zaman duygu dolu dansların, kimi zaman da kıvrak dansların yapıldığı eğlence merkezindeki organizasyonlar kimi zaman gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor.
Sahnede kendisini bambaşka bir dünyadaymış gibi hissettiğini anlatan Emine, uzun zamandır müzik dünyasının içinde olduğunu ve önümüzdeki dönemdeyse bir albüm hazırlamayı düşündüğünü anlattı. Adana'nın Türkiye'nin en kaliteli eğlence merkezlerine sahip olduğu gibi kent insanının da eğlence kültürünün örnek olduğunu dile getiren Emine, “Buraya gelen insanları günün stresinden bir an olsun arınıp, gönüllerince eğlendirmeye çalışıyoruz. Eğer onları mutla edebiliyorsak, işte bu bizim için de büyük bir mutluluk kaynağı olur” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz