"TOPAL ÖRDEK" İDDİASI: ATO'DAKİ AYRIŞMA DERİNLEŞİYOR

Adana Ticaret Odası seçimlerinde 16. Meslek grubu temsilcileri olarak seçilen yöneticiler DAİMFED ve AKAMDER yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette gündem ve Adana ‘nın ekonomik olarak gelişimini sağlayacak öneriler istişare edildi.

TİCARET ODASI NIN ATILIM YILI OLACAK

Adana Ticaret Odası Başkan yardımcısı seçilen Aziz Kaya; “Yapılan ATO seçimlerinde DAİMFED ve AKAMDER olarak tüm kurullarıyla bize destek vermişlerdir. Bu konuda kendilerine müteşekkiriz. Bu yeni dönemde ATO olarak bizlerden beklentilerin yüksek olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle atılım ve gayretlerimiz artarak devam edecektir. Elbette müteahhitlerin sorunlarının farkındayız. Bu konuda desteklerimiz yardımlarımızla yanınızda olacağız. Ayrıca tüm müteahhitlerimizin bir çatı altında olmaları için görüşmelerimiz olacaktır. Bu birleşme adımlarının önemli olduğu kararındayız.” Açıklamasında bulundu.

adana ticaret odası

Kalıcı Kış Saati Uygulaması Konusunda Yeni Gelişme Kalıcı Kış Saati Uygulaması Konusunda Yeni Gelişme

ATO YÖNETİMİNDEN BEKLENTİLER YÜKSEK

DAİMFED ve AKAMDER Başkan yardımcısı Sayım Azmaz ziyaretle alakalı olarak; “ATO seçimlerinde temsilcilerimiz olarak seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bu yeni dönemde tüm Adana Ticaret Odası yöneticilerinden beklentilerimiz var. Kendilerine tüm kurullarımızla destek verdik. Beklentimiz Adana için olacak tüm ekonomik atılımların bir an evvel hayata geçirilmesidir. Bizlerde özellikle DAİMFED olarak yanlarında olacağımızı belirtiyoruz. Ayrıca sektör temsilcisi STK ‘lar olarak DAİMFED çatısı altında bir araya gelmiş bulunuyoruz. Hareket olarak bizlerinde öncelikli hedefimiz sektör ve temsilcilerine faydalı işler oluşturmak sorunları çözmek için adımlar atmaktır. ATO ve DAİMFED olarak el ele önemli atılımlara imza atacağımıza inancımız tamdır.” İfadelerinde bulundu.