Aladağ'da Sıcak Asfalt Serimi Başladı: Başkan Özdemir "Hedef Güvenli ve Konforlu Yollar" Aladağ'da Sıcak Asfalt Serimi Başladı: Başkan Özdemir "Hedef Güvenli ve Konforlu Yollar"

Alanlar, Seyhan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilaçlı suyla yıkarken, mazgallar ve çöp konteynerleri ise titiz bir şekilde dezenfekte ediliyor.


Seyhan Belediyesinden Bayram Sonu "İnce" Temizlik 
ALANLAR, HIZLI BİR ŞEKİLDE TEMİZLENİYOR
Bayram sonrası kurban atıklarının, havaların sıcak geçmesi nedeni ile kötü koku oluşmasına sebep olmasını önlemek, vatandaşlara herhangi bir problem yaşatmasını engellemek için satış ve kesim alanlarında yoğun bir temizlik çalışması sürdürdüklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, "  Halkımızın sağlığı bizim için herzaman öncelik teşkil eder. Seyhanlıların, huzurlu bir bayram geçirmesi için gerçeklestirdiğimiz çalışmalarımız bayramın geride kalmasının ardından titiz bir şekilde devam ediyor.

Seyhan Belediyesinden Bayram Sonu "İnce" Temizlik 
Alanlarımız, temiz ve sağlıklı bir ortam yaratmak için yeterli sayıdaki personelimiz, tüm ekipmanlarımız ile hijyen kuralları en üst seviyede tutularak hızlı  bir şekilde temizleniyor" dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Vatandaşlar ise kurban bayramı öncesi, süresince ve sonrasında verilen hizmet desteğinden dolayı Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin başta olmak üzere emeği geçen belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

Editör: Murat BERHUN