Bu yıl, 10 tesiste, 14 farklı branşta, 7-14 yaş aralığında binlerce çocuğa ücretsiz eğitim vereceklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı 1 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan yaz spor okullarımızda buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Seyhan'da Ücretsiz Yaz Kurs Kayıtları Başladı

Yaz spor okullarındaki amacın, çocuklara spor bilincini aşılamak, yaz döneminde vakitlerini daha verimli geçirebilmelerini sağlamak, en önemlisinin de kötü alışkanlıklara yönelmelerinin önüne geçmek olduğunu belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Bu nedenle, spor bizim için çok önemli bir hizmet ağı.  Bu yaz, binlerce çocuğumuzun güvenli ortamlarda, deneyimli antrenörler eşliğinde spor eğitimi almalarını sağlayacağız. Ailelerimize de, bu konuda önemli görev düşüyor. Çocuklarını spor yapmaya teşvik etmelerini istiyoruz ” dedi.

AKKAPI TENİS KORTU

Basketbol, Korfbol, Voleybol, Tenis Kursu

BAHÇEŞEHİR FUTBOL TESİSİ

Futbol Kursu

SÖĞÜTLÜ FUTBOL TESİSİ

Futbol, Muay Tai Kursu

FÜZE SELAMİ SPOR TESİSİ

Futbol, Tenis, Basketbol Kursu

Montella'nın İnsanlık Dersi Özür Diletti: Adanalı Sanatçı Yaşar'dan Onurlu Davranış Montella'nın İnsanlık Dersi Özür Diletti: Adanalı Sanatçı Yaşar'dan Onurlu Davranış

GÜRSELPAŞA SPOR TESİSİ

Futbol Kursu

EMRE GÖNLÜŞEN SPOR KOMPLEKSİ

Atletizm, Futbol, Basketbol, Voleybol, Jimnastik, Muay Tai, Karate, Taekwondo Kursu

SARIHAMZALI YÜZME HAVUZU

YÜZME

GÜRSELPAŞA TENİS KORTU

Tenis Kursu

HADIRLI YÜZME HAVUZU

Yüzme

ŞAKİRPAŞA MEGA SPOR TESİSİ

Atletizm, Basketbol, Futbol, Voleybol, Hentbol, Muay Tai, Jimnastik Kursu

Editör: Murat BERHUN