BellamarinWeddıng’de gerçekleştirilen, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başta olmak üzere, siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğün törenine yoğun bir katılım oldu.

cahit-benli-ytrtjh

MİSAFİRLERLE TEK TEK İLGİLENDİLER

Kır düğünü olarak tasarlanıp hazırlanan törene gelin ve damat müzik eşliğinde girdi. İlk danslarını yaptıktan sonra misafirlerle tek tek ilgilenen genç çiftin mutluluktan gözlerinin içi parlıyordu. Davetlileri kapıda karşılayan Özden&Eren çiftinin ailesi tüm konuklarla ayrı ayrı ilgilenerek, oturacakları yerlere kadar eşlik etti.

NİKAHLARINI BAŞKAN ÇETİN KIYDI

Muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren çiftin nikahlarını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıydı. Genç çifttin nikah şahitleri; CHP Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer, CHP Adana Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, Çukurova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Abeydullah Kolcu oldu.

Siyaset ve İş Dünyasından Önemli İsimleri Buluşturan Düğün!

“HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMELERİNİ DİLİYORUM”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin çiftin nikahlarını kıydıktan sonra yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ Bu yola tertemiz bir gelecekle başlayan genç çiftimizi öncelikle tebrik ediyor ve mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini temenni ediyorum. Bizim için en önemlisi parti ayırt etmeksizin huzur içinde mutlulukla geçirecekleri yıllar ve ilerde Atatürk’ün izinde, vatana ve millette hayırlı evlatlar yetiştirmeleridir. “

Siyaset ve İş Dünyasından Önemli İsimleri Buluşturan Düğün!

Nikah şahitleri de tek tek genç çifte mutluluklar diledi.

“İYİ Kİ DOSTLARIM VAR”

Bu anlamlı gecenin keyfini çıkaran ve pistten inmeyerek misafirleri coşturan genç çift geç saatlere kadar hem eğlendi, hem eğlendirdi. Gelinin babası Çukurova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cahit Benli, gecenin sonunda herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, bu özel günlerinde yanlarında olan tüm dostların iyi ki var olduklarını, söyledi.