Avcı ve Varlı ADASO’da sorunları dinledi

Adana’da farklı sektörleri ziyaret edip sorun, dilek ve beklentileri dinlemeye devam eden MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç’ı ziyaret ettiler.

Avcı ve Varlı ADASO’da sorunları dinledi
banner686

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Adana’da farklı sektörlerin temsilcilerine yönelik gerçekleştirdikleri ziyaretlerle esnaf, çiftçi, sanayi ve ticaret erbabının sorunlarını dinlemeye devam ediyorlar.

AVCI VE VARLI, ATO’DAN SONRA ADASO’DA…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, bu kapsamda Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç’ı ziyaret ederek, iş adamlarının sorunlarıyla ilgili görüş alış verişinde bulundular. Sektörün karşılaştığı sıkıntıları, iş adamlarının dilek, temenni ve beklentilerini paylaşan Zeki Kıvanç, yeni vergi düzenlemesinde yer alan kurum kazançlarına uygulanacak “Vergi  tevkifatı”ndan duyulan rahatsızlığı dile getirdi. Kıvanç ayrıca, salgın sürecinde uzatılan ve 30 Mart 2021’de biteceği bildirilen ‘Kısa Çalışma Ödeneği’nin uzatılmasının uygun olacağını kaydetti.

ÜRETEN KESİM VAZGEÇİLMEZ ÖNEME SAHİP

MHP Adana İl Başkan Yardımcıları Saim Azmaz, Ziya Yamaç ve İlhan Pehlivan’ın da katıldıkları ziyarette Avcı ve Varlı, her sektörün sorunlarını önemsediklerini ifade ettiler. Özellikle üreten kesimin, sadece şehirler için değil tüm ülke için vazgeçilmez öneme sahip olduğuna vurgu yapan Avcı ve Varlı, “Birlik ve beraberlik içinde, sabırla, dayanışma ruhuyla her sorun mutlaka çözüme kavuşacaktır.” mesajı verdiler. MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, paylaşılan sorunları ve beklentileri TBMM çatısı altında gündeme getireceklerini, ayrıca ilgili mercilere ileteceklerini bildirdi.


 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER