banner834

Bakan Adil Karaismailoğlu MHP il'de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Ülkemizin geleceği ve gelecek nesiller için çok önemli bir dönemeç noktasındayız. O yüzden Cumhur İttifakı çok kıymetli.” dedi.

Bakan Adil Karaismailoğlu MHP il'de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Jülide Sarieroğlu, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay, Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Bünyamin Avcı, Cumhur İttifakı’nın çalışmalarını anlattı

Bakan Karaismailoğlu ve beraberindeki heyeti MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP İl Divanı ve Yöneticiler karşıladılar. Bünyamin Avcı, Cumhur İttifakı olarak Adana’da yapılan çalışmaları anlattı. Avcı, Adana’ya ve vatandaşlara hizmet için gayret ettiklerini, bu istikamette MHP ve Ak Parti Teşkilatlarının Cumhur İttifakı çatısı altında birlik ve beraberlik ruhuyla omuz omuza verdiğini söyleyerek “Adana’mıza hizmet yolunda bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.” mesajı verdi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Nisan’da bitiyor…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adana’ya çok önem verdiklerini söyledi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 2016 yılında temeli atılan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde de şantiyedeki çalışmaları yerinde incelediklerini belirten Karaismailoğlu, Bakanlık olarak üstlendikleri proje için  “Projeye dört elle sarıldık. İnşallah önümüzdeki Nisan ayı itibariyle projeyi bitirip Adanalıların hizmetine sunacağız. Aynı bunun gibi Adana’da devam eden birçok projemiz var; onları da kısa süre içinde bitirip bu şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarına kazandırmak için işlerimizi hızlandıracağız.” dedi.

"Türkiye’nin geleceği ve Cumhur İttiakı’nın önemi…"

Türkiye’nin geleceği için Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu “Ülkemizin geleceği ve gelecek nesiller için çok önemli bir dönemeç noktasındayız. O yüzden Cumhur İttifakı çok kıymetli. Onun için bu birlik ve beraberliğimizi daha da sıkı sarılarak bu işlerin üstesinden geleceğiz ama millete hizmeti olmayanların, ömürleri boyunca taş üstüne taş koymayanların gerçek yüzlerini de herkese anlatmamız gerekiyor. Onu da yine hep birlikte yapacağız. Bizim işimiz vatandaşlarımızın işini kolaylaştıracak işler yapmak.” İfadesini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 hafta Önce

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adana’da Adana'nın, stadyum, Çukurova Üniversitesi, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Adana Şehir, Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve mevcut Adana-Mersin Otoyolu'na kesintisiz bağlantı da sağlayacak ve aynı zamanda, şehir içi trafik de çok daha güvenli hale getirecek 15 Temmuz Şehitler köprüsünün Nisan 2023’te açılacağını ifade etmiş. Sen şimdi bu köprüyü kullanarak zamandan ve yakıttan tasarruf etsen gider seçimde kime verirsin oyunu… Millet her zaman icraat yapana oyunu veriyor. Ekonomi kötü tabiki ancak muhalefet gelecek de ekonomi düzelecekmi? Muhalefet ne yapacakda ekonomi düzelecek… IMF’den borç alarakmı düzelecek… Ancak çözüm üretmeden konuşuyor muhalefet… Bir de muhalefet 50% +1’i hdpkk ile ittifak yapmadan bulamaz. Bu millet terörden hem maddi hem de manevi olarak yıllarca çok çekti… Binlerce şehit verdi vermeye devam ediyor ve milyarlarca dolar paramız gitti hala akıllanmadınızsa gidin Hdpkk ile yapılan ittifakla bu millete umut olmaya çalışan millet ittifakına verin oyunuzu terör hortlasın askeri harcamalar daha da artsın ve gelecek yeni vergilerle iyice fakirleşin de perişan olun…

Erdinç
Erdinç - 1 hafta Önce

Bakan konuşması esnasında " Millete hizmeti olmayanların, ömürleri boyunca taş üstüne taş koymayanların gerçek yüzlerini de herkese anlatmamız gerekiyor." demiş.

Merak etmesinler Adana halkı ve tüm Türkiye kimin ne olduğunu ve ülkeyi ne hale getirdiğini fakirliğe yokluğa sebep olanların gerçek yüzlerini görüyor.İlk seçimlerde de bunun hesabını soracak.

SIRADAKİ HABER