Başkan Çay "Büfe izinsiz konuldu"

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, ODA TV 'de yer alan “MHP’li Belediye Halk Ekmek Satışını Engelliyor” haberine sert yanıt verdi.

Başkan Çay "Büfe izinsiz konuldu"
banner686

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, yaptığı açıklamada, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve CHP Pozantı ilçe örütünü suçlaı.

Başkan Mustafa çay açıklamasında şunları ifade etti;

“Pozantı Belediyesi Akçatekir Hizmet binasının önüne hiç bir iletişim ve görüşme yapmadan izinsiz bir şekilde getirip Ekmek büfesi koyan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Zeydan Karalar’a buradan sesleniyorum. Mustafa Çay üzerinden ekiplerin ve Pozantı CHP Teşkilatı şov yapmayı bıraksın işine baksın. Belediye Binası ve Makam Odamın da bulunduğu, makam araç girişine satış büfesi koymak hangi aklın bir oyunudur? Bu izahı gereken bir durumdur. Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir ile yaptığımız yüz yüze görüşme ile nedenlerinde mutabık olduğumuz ve yeni bir yer tespit edilerek kaldırılması yönünde anlatmışken az önce Oda TV Haber sitesinde MHP’li Belediye Halk ekmek satışını engelliyor diye utanmadan haber yaptıran görevlilerinizi bulun ve gereğini yapın. Pozantı’da da daha önce bu şova soyunan Pozantı CHP teşkilatı şuan Pozantı Zafer Mahallesindeki Eski Sağlık Ocağı önünde ekmek büfesi konuldu ve satışınızı yapıyorsunuz. Hiç utanmıyor musunuz yalanınızdan? Gidin siyaset oyununuzu başka yerde oynayın size Pozantı ve Mustafa Çay’dan ekmek çıkmaz. Adana Büyükşehir Belediyesi Makam girişine de bu mucitlerden Ekmek Büfesi koymalarını bekliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 20:00
YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER