banner785

Başkan Kocaispir'den Cengil'e ziyaret

Geçtiğimiz hafta, Yüreğir İlçe Başkanlığı görevine atanan Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Cengil’e 7’den 70'e vatandaşların yanı sıra siyasiler, dernek başkanları ve sivil toplum kuruluşlarından da ziyaretler sürüyor.

Başkan Kocaispir'den Cengil'e ziyaret
banner686

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir beraberinde Başkan yardımcıları Orhan Tosun, Murat Ayhan Benlice ile AK Parti Yüreğir ilçe Başkanlığı’na atanan Necip Fazıl Cengil’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun “ temennisinde bulundu. 
                 

Yüreğir İlçe Başkanlığı'nda görev almak isteyen hemşerilerinin teveccühünün kendilerini memnun ettiğini açıklayan çiçeği burnunda ilçe Başkanı Necip Fazıl Cengil, Bu hafta içerisinde yönetimini açıklayacağının müjdesini verdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Cengil: ”Çok yakında Yüreğir'e değer katacak ekibimizi sizlere tanıtacağız. Müracaatları tek tek inceliyoruz. Herkesin kendini görebileceği bir yönetim için gece gündüz çalışıyoruz. Tercihler konusunda ince eleyip sık dokuyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Kocaispir’in de hizmetlerini gururla izliyoruz. Yüreğir bize, biz de Yüreğir'e emanetiz” dedi.

 

 Yüreğir İlçe Başkanlığı’na atanan Necip Fazıl Cengil’e başarılar dileyen Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ise, AK Parti’nin Vefa’ya çok önem verdiğini dile getirdi. Başkan Kocaispir; ”Geçmişe baktığımızda bir zamanlar Gençlik Kollarında görev yapanlara, şuan ben dâhil hizmet için çok iyi görevler verilmiş durumda. Bu da partimizin gençlerine verdiği önemi ortaya koymaktadır. Göreve yeni atanan Necip Fazıl Cengil başkanımızın başarılı olacağından eminim. Her zaman başkanımın yanındayım. Siyaseti iyi bilen bir aileden gelen Cengil’in, en iyi yönetimi kurarak yol arkadaşlarını belirleyecektir. Yüreğir’imize beraber hizmet edeceğiz, şimdiden başarılar diliyorum. ”  diye konuştu. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER