banner834

Boyvadaoğlu'na Ankara "İYİ" geldi!

İYİ Parti'nin İl Başkanları Çalıştayı Ankara'da gerçekleştirildi.

Boyvadaoğlu'na Ankara "İYİ" geldi!

İYİ PARTİLİ İL BAŞKANLARI ANKARA'DA

Çalıştay İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açılış konuşmasıyla başladı. Çalıştay İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale’nin  ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sorunlara ve çözümlere ilişkin yaptığı sunumla devam etti.  İYİ Parti Adalet ve Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem’in konuşması  ile devam eden proğramda  İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, parti teşkilatlarının yaptığı saha ve teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgilendirmeler verdi. İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın il başkanlarına yaptığı üye kayıt çalışmalarıyla ilğili sunum ve değerlendirme konuşması ile sona erdi

BOYVADAOĞLU ; PROJELERIMİZ HAYATA GEÇMEYE HAZIR...

İYİ PARTİ Adana il başkanı Göktürk Boyvadaoğlu 25-26 Mart tarihlerinde Ankara'da yapılan İYİ parti il başkanları toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Boyvadaoğlu il başkanları çalıştayı hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

 İl başkanları toplantısı çok verimli geçti. Yeni seçim kanunu ve seçim güvenliği ile ilgili istişarelerin yanında Artagan,Rüzgar gülü ve Atatürk Orman Çiftliği projelerimiz konusunda görüşmeler yaptık.
Çalıştaya ismini veren sloganımızda olduğu gibi “Milletimiz bizi göreve çağırmaktadır. İYİ Parti, toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, güçlü kadrosuyla iktidar yürüyüşünü emin adımlarla sürdürüyor. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener bu konuda bizlere öncülük ediyor. Ankara’da partimiz tarafından yapılan çalıştayla Genel Başkanımızın öncülüğünde İl Başkanlarımız ile bir araya gelerek şehirlerimizde yaptığımız çalışmalar konusunda verimli bir çalıştay gerçekleştirdik. Ekonomi ve sosyal alanda projelerimizin tamamı hazır.

ARTAGAN, RÜZGAR GÜLÜ VE ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ PROJELERİ.

Bu projelerimizden Atatürk Orman Çiftliği projesi;
 Atatürk Orman Çiftliğinde kurulacak Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) merkezimizde ata tohumlarımızı çoğaltma ve geliştirme merkezi haline getirmek. Bu esnada ülke tarımını geliştirici ve güçlendirici çalışma ve araştırmalar yapmak.
Ekonomiyi canladıracak olan Artagan projesi ;
Anafikir olarak kayıtdışı ekonomiyi kayıt altına alarak vergi adaletini sağlamak ve vergi yükünü azaltarak toplumun vergi yükünü hafifletme programıdır. Aynı zamanda bu gelirlerin ülkemizin kalkınma refah hızının hedeflenmesi programıdır.
"Rüzgârgülü ile; Türkiye, paylaştıkça eşitlenecek, eşitlendikçe büyüyecek!"
Rüzgârgülü Projesi ile çocuklarımız dengeli ve doğru beslenerek, sağlıklı bireyler olarak yetişecek.
Okul çağındaki her çocuğumuza, her gencimize; kahvaltı ve öğle yemeğini, ücretsiz olarak sunacağımızbir projedir.
Projeyi hayata geçirdiğimizde çocuklarımız, sadece sağlıklı bireyler olmakla kalmayacak.
Ayrıca son 20 senede, devamlı geriye giden, eğitim alanında da önemli başarılar elde edeceğiz.
Hem okullaşma oranımız, hem de çocuklarımızın başarıları, ciddi şekilde artacak.

İYİ Parti kadroları olarak Türkiye’yi yeniden refaha, bolluğa, berekete ve barışa götürmek için hazırdır ve bu hedefimize mutlaka ulaşacağız.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
İyi Partiye Soru
İyi Partiye Soru - 2 ay Önce

Millet sizi göreve çağırmıyor. Millet sizin Amerikanın fetö aracılığıyla mhp'yi kaset ve fetöcü hakimlerin düzmece kurultayıyla Meral Akşener ve Ümit Özdağ başını çektiği grubla ele geçiremedikten sonra Amerikanın parasıyla hazine yardımı almadan Meral Akşener ve Ümit Özdağ'a 81 ilde iyi partiyi kurdurup örgütleyerek ( İl başkanlıkları binalarının amerikanın parasıyla tutulduğu. İl başkanlıklarında kullandığınız masanın sandalyenin parasını bile Amerika ödedi) en çok tv reklamlarına seçimden önce Amerikanın parasıyla reklam vererek seçimlerde bu kadar oyu nasıl aldığınızı biliyor.
Eğer bunun aksini iddia ediyorsanız hazine yardımı almadan 2018 seçimlerinden önce bu kadar masraf için parayı nereden bulduğunuzun kaynağını Basına medyaya açıklayın... Basın Medyaya gerekli bilgi ve belgeyi gönderin gelir kaynağınızı ve sizlerin kim tarafından finanse edildiğini gösteren... Kimseye Meral Akşener'in emekli maaşıyla bu kadar masrafı yaptık demeyin sakın millet size güler... Millet inşAllah sizin sandığın dibine gömüldüğünüzü görecek...
Bu ülkede inşAllah hiç bir siyasi parti bundan sonra dış güçlerin desteğiyle iktidara gelipte bu ülkeye emperyalistlerin istediği yönde istikamet çizemeyecek...

SIRADAKİ HABER