Çimen, Salon Sporunu da önemsiyor

Adana’da Uzakdoğu sporlarının önde gelen kulüplerinden Vatan Spor Karate Kulübü’nün Başkanı Erdinç Ekici, sporun içerisinden gelen spor aşığı Ramazan Çimen’e ASKF başkanlığı yolunda destek verdiklerini belirtti.

Çimen, Salon Sporunu da önemsiyor
banner686

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..
Adana Vatan Spor Karate Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, burada Başkan Erdinç Ekici’ye kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

banner625

 “RAMAZAN ÇİMEN AMATÖRLERE HAKETTİĞİNİ VERİR”

Covid-19 salgını nedeniyle zor günler geçiren kulüplerini ziyaret etme nezaketinde bulunan Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Vatan Spor Karate Kulübü Başkanı Erdinç Ekici, “Yıllardır futbol dışındaki branşlara üvey evlat muamelesi gösteren bir anlayışı asla kabul etmiyoruz. Sporun içerisinden gelen ve uzun yıllar sporun her branşına maddi-manevi katkılarda bulunan İşadamı Ramazan Çimen tüm spor camiasının arzu ettiği başkan adayıdır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF Başkanı olması gerekiyor. Ramazan Çimen’in yanında olduğumuzu belirtiyor ve  başarılar diliyoruz” diye konuştu..
 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz