Çözüm adamı Zeydan Karalar

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın sürekli halkla iç içe olması, makam odasında oturmaktan daha çok Seyhan’ın ara sokaklarında dolaşması, vatandaşlarla kurduğu sıcak ve doğrudan temas onu tam anlamıyla bir ‘Çözüm Adamı’ haline getirdi.

Çözüm adamı Zeydan Karalar
banner686

‘Seyhan’a Zeydan gerek’ sloganıyla yürüttüğü başarılı kampanya ile halkın gönlünde taht kuran Başkan Karalar, göreve seçildiği günden bu yana pratik ve çözüm odaklı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yenibey Mahallesi’nde belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde denetlediği esnada bir vatandaştan gelen talebi hemen ertesi gün yapıldı.

Asfalt çalışmalarının yapılacağı bölgede gezen ve vatandaşlarla birebir sohbet ederek onların taleplerini dinleyen Başkan Karalar, çalışmalar sürerken bir vatandaşın evinin giriş kısmında oluşan çatlakların onarılması yönündeki talebini kendisine eşlik eden teknik elemanlara iletti. Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın bu talimatı ara sokak asfaltlaması yapıldıktan hemen sonra yerine getirildi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın bu pratik ‘çözüm odaklı’ yaklaşımı vatandaşların büyük beğenisini topladı. Vatandaşların Başkan Karalar’dan bahsederken, ‘Çözüm Adamı Zeydan Başkan’ demesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER