“İşçi kıyımı” Bahçeli’nin masasında!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den topluca işten çıkartılan çalışanlarla ilgili ortaya çıkan soruna dair “Hukuki çerçevede, meşruiyet içinde arkadaşlarımıza desteğiniz devam etsin. Genel Merkez olarak bizler de buradan sorunun takipçisiyiz ve yanınızdayız.” mesajı verdi.

“İşçi kıyımı” Bahçeli’nin masasında!
banner686

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı başkanlığındaki bir heyet, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den topluca işten çıkarılan çalışanlarla ilgili yaşanan sorunu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye arz etti. Heyette Bünyamin Avcı’dan başka ayrıca Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MYK Üyesi Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyesi Uğur Öztürk, İl Başkan Yardımcıları Şevki Kaya ve Diren Özgül de yer aldı.

BAHÇELİ: SORUNUN TAKİPÇİSİYİZ

banner625
MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yaşanan süreç hakkında bilgi verdi. MHP Lideri Bahçeli ise, “Mağdur kim olursa olsun, hepsi bizim vatandaşımızdır. Hemşehrimiz olsun veya olmasın, partilimiz olsun veya olmasın hepsi bizim insanımızdır, hepsi kıymetlidir, hepsi vazgeçilmezimizdir. Hukuki çerçevede, meşruiyet içinde arkadaşlarımıza desteğiniz devam etsin. Genel Merkez olarak bizler de buradan sorunun takipçisiyiz ve yanınızdayız.” dedi.

İŞÇİ KIYIMININ MALİYETİ AĞIR

CHP’li Zeydan Karalar başkanlığındaki Adana Büyükşehir Belediyesi ile Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (ASKİ) 28 Haziran 2019’da başlayan tenkisatta ilk olarak 440 işçinin iş akitleri sona erdirilmiş ve bu sayının bin 750’yi bulacağı bildirilmişti. Adana’da ekonomik ve sosyal maliyeti ağır olan söz konusu tenkisatın “İşçi kıyımı” olduğunu belirten MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Genel Merkezinin de desteğiyle mağdurların işlerine iadesi yönündeki çabasını sürdürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 1 yıl Önce

Hüseyin Sözlüyü Cumhur ittifakının Büyükşehir Belediyesinin adayı yaparak resmen Adana Büyükşehir Belediye başkanlığını Zeydan Karalar'a hediye ettiniz... İnsanlar Hüseyin sözlü ve ceyhanlı ekibini sevmediği için seçimlerde de oy vermemiştir. Mhp yönetimi olarak yapılacak en iyi şey siyaseten başarısız olmuş Hüseyin Sözlü ve ceyhanlı ekibinin yanında durmamaktır bundan sonra. Halkın sempatisini kazanabilecek , kültürlü , Adanalı ( Adananın ilçelerinden olmayan ) , diksiyonu düzgün , güleryüzlü bir adayı önümüzdeki seçimlerde aday yapmaya özen gösterin derim ... Saygılar...

Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Artık mhp’nin ne yerel seçimde ne de genel seçimde Hüseyin Sözlü ve ceyhanlı ekibi gibi sevilmeyen , atarlı konuşan , diksiyonu bozuk, sempatik olmayan siyasetçileri vitrinine koyarak hata yapma lüksü kalmamıştır. Nedeni de Amerikanın milyonlarca dolar nakit parayı kendi gizli kanallarından iyi partinin yöneticilerine ulaştırarak iyi partiyi genel seçimlerden önce teşkilatlandırarak ( Ayrıca tv kanallarına paralar verip devamlı propagandasını yaptırarak ) mhp’yi tamamen yok etmek üzere milliyetçi görünümlü ancak gerçekte nato ve Amerikan emperyalizmin çıkarlarına hizmet eden parti kurdurmasıdır…Bir parti nakit parası olmadan nasıl aynı anda 81 ilde teşkilatlanarak basın ve medyada bu kadar boy gösterip bir çok ilde mitingler yaparak kendi propagandasını bu kadar etkin yapabilir… İyi parti’nin almaya hak kazandığı hazine yardımı dışında ne kadar nakit parası var kimse biliyormu… Amerika iyi parti ile mhp’nin gücünü azaltmayı başardı da… O sebepten değerli mhp yöneticilerine sesleniyorum lütfen halkla direk irtibata geçecek kadın ve erkek parti görevlilerinizi diksiyonu düzgün , düzgün görünüşlü, güleryüzlü,liyakat sahibi , kibar , beyefendi ve hanımefendi insanlar arasından seçin yoksa mhp’yi Amerikanın kurdurduğu natocu , amerikan gladyosu iyi parti çökertecek…

SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz