banner785

İsmail Koncuk İYİ Partiden istifa etti

İYİ Parti’de, 2. Olağan Kurultay’da Koray Aydın’ın başını çektiği iddia edilen bir yapının Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliği seçimi için delegelere “oy verilmeyecekler” listesi gönderildiği iddialarıyla başlayan gerginlikte yeni bir aşamaya geçildi.

İsmail Koncuk İYİ Partiden istifa etti
banner686

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk partiden istifa etti.

27 Mart 2018 tarihinde Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığı görevinden istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan İsmail Koncuk liste tartışmalara için geçtiğimiz ay İsmail Koncuk, ”Partide ahlaksız bir operasyon olmuştur. Bu parti ahlaksızlıklara zemin yaratmak için kurulmuş bir siyasi hareket değildir” demişti.

Kurultay’ın hemen sonrasında ise sosyal medya hesabından ““İYİ Parti 2. Olağan Kongresi bugün yapıldı. Hayırlı olsun. Ben ve Ümit Özdağ, Gİ̇K adayı olmamamıza rağmen, bazı akıl ve ahlak fukaraları, bir kısım il yöneticisine sabah böyle bir liste dağıtmış. Aday olma ihtimalimiz bile birilerini ürkütmüş! Koltuk onların, adamlık bizim olsun” ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 11 ay Önce

Hazine yardımı almadan 81 ilde Amerikan parasıyla örgütlenerek tv'lere reklam veren , mitinglerini yapan Amerikan gladyosunun vitrinine senin gibi milli insanları koyarak ülkemizde örgütlediği iyi parti de artık mızrak çuvala sığmıyor....Amerikan gladyosu iyi partiyi önce mhp'yi yok etmek sonra da milliyetçiliği de Amerikan çıkarlarına göre dizayn etmek için kurdurulmuştur... O kadar seçmenin oyunu milli görünümlü olduklarından almışlardır. Ancak Amerikan gladyosunun partisidir.

SIRADAKİ HABER