İYİ Parti’de hareketli gün

İYİ Parti Seyhan İlçe binasında hareketli günler yaşanıyor. Yeni katılımlarla güçlenen Partide çalışmalar hızla sürerken Adana siyasetinin tanınan isimlerinden Muhittin Karaoğlu İYİ Parti İlçe Başkanı Misal Bolat’ı ziyaret etti.

İYİ Parti’de hareketli gün
banner686

Daha önceki dönemde İYİ Parti Seyhan İlçe Başkan yardımcılığı görevini de yürütmüş olan Karaoğlu, Başkan Misal Bolat'a ve yeni yönetime “hayırlı olsun”  ziyaretinde bulundu. Ziyarette Adana ve ülke meseleleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Muhittin Karaoğlu, İYİ Parti’nin Seyhan'da iyi bir ivme kazanacağını ve Türkiye’nin umudu olduğunu kaydetti. Karaoğlu İYİ partinin tüm vatandaşlar tarafından teveccüh görmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.

banner625

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Misal Bolat ise partinin hedefleri doğrultusunda durmadan çalıştıklarını Millet ittifakı olarak yerelde elde edilen başarının Genelde de elde edilmesi için siyaset ürettiklerini kaydetti. Bolat, Karaoğlu’na teşekkür ederken ziyarete Seyhan Belediye Meclis üyesi Yusuf Bünyamin Ateş ile ilçe yöneticileri katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz