banner834

Mehmet Çelebi'den Ay'a sert yanıt

Bağlantı yolu konusunda Mehmet Ay'ın Başkan Zeydan Karalar'ı eleştirdiği açıklamasına CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi'den yanıt geldi.

Mehmet Çelebi'den Ay'a sert yanıt

KAMUOYU YANILTILMAK İSTENİYOR

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay'ın kamuoyunu yanılttığını öne süren CHP İl Başkanı Mehmet Çelebi açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

AKP İl Başkanı Mehmet Ay, tükenen Cumhur İttifakı’na umutsuz bir şekilde can simidi arama çabalarını sürdürüyor. Bunun için de her fırsatta Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları arasında yer alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın icraatlarıyla ilgili kamuoyunu yanıltmaya yönelik mesnetsiz, içi boş, gerçekle ilgisi olmayan iddialarını sürdürüyor. Üslubunu gittikçe çirkinleştiren Mehmet Ay, bütün gücüyle halka hizmetin önüne geçmeye çalışmaktadır.
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, Türkmenbaşı otoyol bağlantılarını büyük emek harcayarak inşa etmesi ve trafiğe açmasının ardından, karayollarının; Kasım Ener - Alparslan Türkeş ve Tellidere - Mavi Bulvar otoban bağlantılarını kapamasıyla yaşanan trafik keşmekeşi kent halkını son derece mağdur etmiştir. 
Mehmet Ay, Adanalıların büyük sorun yaşadığını ve trafiğe kapanan iki otoban bağlantısının açılması gerektiğini söyleyen, hemşerilerinin hakkını her platformda savunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’a saldırmaya devam etmektedir.
Düzenlediği basın toplantısında Başkan Zeydan Karalar’a hareketlerde bulunan Mehmet Ay, kapattıkları otoban bağlantılarını açacaklarını açıklamış, böylece Zeydan Karalar’ın haklılığını teyit etmiş ancak kendi açılarından ortaya çıkan rezilliği ört bas etmek için, sözlü saldırılarını sürdürmekten ve suçlamalarda, iftiralarda bulunmaktan, “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali geri durmamıştır. 
Siyasetteki toyluğuna ve çaresizliğine son yaptığı basın toplantısında terbiyesizliği de ekleyen Mehmet Ay, Adanalıların yararına olacak işlere destek olmak yerine, kent için çalışanların yoluna set çekmeye gayret ediyor. CHP iktidarı gümbür gümbür geliyor. Bu selin ve Başkan Zeydan Karalar’ın halka hizmet kararlılığının önünde kimse duramaz. Hele vizyonsuz siyasetçilerin Başkan Zeydan Karalar’ın başarılarının önünde durması mümkün değildir.

Şov yapanı, iftira atanı, zulüm edeni, yalan söyleyeni, algı operasyonu yürüteni hemşerilerimiz net şekilde görüyor. 
Gelmekte olanın hızla yaklaştığını ve iktidarlarının ilk seçimlerde biteceğini çok iyi bilen Mehmet Ay, Zeydan Karalar gibi bir hizmet, halk insanına ve onun başkanı olduğu kurumun hizmetlerine yönelik ciddiyetsiz, yanlış, kötü niyetli, hakaret içeren açıklamalar yapmaktan medet umuyor. 

Kendisine tavsiyemiz halk için yapılan hizmeti eleştirmeyi ve engellemeye çalışmayı bıraksın. Bu şehir için gecesini gündüzüne katarak çalışan Sayın Zeydan Karalar ve ekibinin çalışma kararlılığına zarar verme çabası sonuçsuz kalacaktır. 
Mehmet Ay’ın Adana siyasetindeki miadı şimdiden dolmuştur. Halkımız Adana için çalışanı da, çalışanı engellemek için olmadık işlere kalkışanları da görüyor ve biliyor.
Mehmet Ay basın toplantısında gerek Başkan Zeydan Karalar’a, gerek Cumhuriyet Halk Partisi’ne iftiralar yöneltmiştir.
Zeydan Karalar’ın ve CHP’nin olduğu yerde hizmet, aydınlık, çalışkanlık, hakkaniyet ve umut olur.

Mehmet ÇELEBİ
CHP ADANA İL BAŞKANI
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841