Öztürk'ten Başsavcı Tarsuslu'ya ziyaret

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,Ceyhan’a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tarsusluyu makamında ziyaret etti

Öztürk'ten Başsavcı Tarsuslu'ya ziyaret
banner686
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tarsuslu  “ Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk beye çalışmalarında başarılar diliyorum. Ceyhan’a daha iyi hizmet etmek için devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte ve koordineli çalışmasında büyük yarar vardır dedi.. 

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE KOORDİNELİ BİR BİÇİMDE ÇALIŞIYORUZ

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise konuşmasında “Kamu kurum ve kuruluşları ile çekişme içersinde olmak hizmetin üretilmesinde en büyük engeldir. Ceyhan’ımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için Sayın Başsavcımız Mustafa Tarsuslu Beyin’de belirttiği gibi Belediye ile tüm kurumlarla birlikte çalışmamız gerekir. Amacımız koordineli bir biçimde çalışarak ilçemizin hizmet çıtasını en üst sıralara çıkarmaktır. dedi ve Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı sayın Başsavcımız Mustafa Tarsuslu’ya çok teşekkür ederim ve yeni görevinde başarılar diliyorum ” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER