banner733

SP'den Soma için taziye mesajı

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok Manisa’nın Soma İlçesi Maden Ocağında meydana gelen maden faciası sonrasında bir taziye mesajı yayınladı.

SP'den Soma için taziye mesajı
banner686

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Manisa’nın Soma İlçesi Maden Ocağında meydana gelen maden faciası sonrasında bir taziye mesajı yayınladı. Maden faciasının Türkiye'yi derinden sarstığını söyleyen Mustafa Gözütok, “Alın teri ve helal rızık peşinde koşanların  Cenabı Allah’ın en sevdiği kullardandır. Ailesine helal lokma yedirebilmek için en zor şartlarda çalışırken, Soma’daki elim faciada hayatını kaybeden kardeşlerimize Cenabı Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ailelerine ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Cenabı Allah ülkemizi her türlü felaketten korusun. Mekanları Cennet olsun. “ dedi.

TEMKİNLİ OLMALIYIZ”

Böylesi bir facia karşısında ülke halkının temkinli olması gerektiğine dikkat çeken Mustafa Gözütok, “Bu yara, bu acı her bir vatandaşımızın acısıdır. Soma'daki bu yangın, bu acı eminim ki Türkiye’mizde her bir vatandaşımızın yüreğine düşmüştür, özüne düşmüştür. Kanaatim kara elmas hiç bir zaman bugünkü kadar kararmamıştı. Yürekler hiç bir zaman bu kadar yanmamıştı. Ülkemizin bir daha bu tür faciaları yaşamaması ise en büyük temennimizdir.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2014, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz