TDP'liler ÇGC yönetimini ağırladı

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, tanıtım ve medya başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

TDP'liler ÇGC yönetimini ağırladı
banner686

TDP Adana İl Başkanı Hakan Malgaf , Başkan Cafer Esendemir ve yönetim kuruluna kahvaltıya katılmalarından dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte diğer gazeteler ve basın mensuplarıyla bir araya geleceklerini kaydetti. Başkan Malgaf şöyle konuştu: "Bu gün burada öncelikli olarak gazeteciler cemiyeti başkanı Sayın Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldik. Bundan sonra diğer gazete sahipleri ve muhabirleri ile bir araya geleceğiz. Bütün gazeteci ve haberci arkadaşlarımızla bir araya gelerek Adana'nın öncelikli konularına ağırlık vereceğiz. Bilindiği gibi gazeteciler Türkiye'nin ağzı gözü kulağıdır."dedi.


Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Cafer Esendemir de, düzenlenen kahvaltıdan dolayı  Malgaf'a  teşekkür etti. Hep birlikte Adana'ya hizmet etmenin öncelikli olduğunu hatırlattı.

YORUM EKLE
banner785
SIRADAKİ HABER