Tümer “Ekonomik sorunların çözümünü birlikte arayalım”

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, çalışmaları kapsamında ATO Başkanı Atilla Menevşe ve AESOB Başkanı Kazım Barışık’la görüştü

Tümer “Ekonomik sorunların çözümünü birlikte arayalım”
banner686
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, kentteki sivil toplum örgütleri ve oda temsilcileriyle görüşmelerini sürdürüyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında başta ekonomik sorunlar olmak üzere sosyal ve toplumsal yaralara parmak basacağını vurgulayan Tümer, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atilla Menevşe, Sayman Zübeyd Şendur ve Adana Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Kazım Barışık’la görüştü. Zülfikar İnönü Tümer, “Adanalılar’ın, iş dünyasının, esnaf ve sanatkarlarımızın, sade vatandaşın temsilcisi olarak sivil toplum örgütlerinin tespit edeceği sorunları mecliste dile getirmek ve çözüm yolları aramak benim asli görevim. Makamın, halkın makamı olduğuna inanarak tüm kesimlerle samimi çalışmalar yürütmek ve bilinen sorunlara birlikte çözüm aramak istiyorum. Bu nedenle meclis çalışmaları dışında kalan tüm zamanım Adana’da geçecek” dedi.

“MİLLETVEKİLLERİ BİR ARAYA GELSİN”
Zülfikar İnönü Tümer’in milletvekili seçilmeden önce olduğu gibi seçildikten hemen sonra kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Atilla Menevşe ve Kazım Barışık, Adanalılar’ın tüm milletvekillerini bir arada görmek istediğine işaret etti. Ekonomi yönetimleri olarak milletvekillerinin stratejik önem taşıyan sorunlarda birlikte hareket etmesinin kente ivme kazandıracağını vurgulayan Menevşe ve Barışık, bu konuda üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2015, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER