Uğur Öztürk'ten Karalar'a "işçi" tepkisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Uğur Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın “Hain, hırsız” olarak yaftaladığı işçilerin hakaret davası açabileceklerini bildirdi.

Uğur Öztürk'ten Karalar'a "işçi" tepkisi
banner686

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, Tufanbeyli ilçesinde bir programda yaptığı konuşmada, çıkardığı işçileri kastederek “Beş bin işçi çalışmıyordu. Hain adamla, hırsız adamla benim işim olmaz” şeklinde sarf ettiği sözlere tepkiler devam ediyor.

“EDEP BİRAZ EDEP”…

MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, “Malum; yalan söylemek, CHP'nin siyasi manevra aracı oldu. Yalan söyle, çamur at, izi kalsın ama Adana'da yemezler bay Zeydan! Sen, hem binlerce işçiyi mağdur edip, sokağa at, hem de üstüne pişkin, pişkin garip gurebaya hain de, hırsız de. Edep biraz, edep!”  dedi.

“SANDIKTA BERBAT OLACAKSIN”

Öztürk “Zeydan’ın zulmü varsa, Allah'ın da bir adaleti var. Mahkemelerden yediğin tokatlarla kapanmayacak tüm hesaplar. Bunca mazlumun ahını alıp yalanı, iftirayı birbirine katıp abat mı olacaksın? Bence Adanalının sandıkta göreceği hesap ile berbat olacaksın.” ifadesini kullandı.

İŞÇİLER HAKARET DAVASI AÇABİLİRLER

Zeydan Karalar’ın “Bankamatikçi” iftirası atarak çıkardığı tüm çalışanlarla ilgili mahkemelerin ‘İşe iade kararı’ verdiğini, buna rağmen çoğunun işe iade edilmeyip, mağduriyetin sürdüğünü de hatırlatan MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, yine iftiraya uğrayan mağdur işçilerin Zeydan Karalar’a hakaret davası açabileceklerini bildirdi.


 

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2021, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziya
Ziya - 6 ay Önce

Zeydan karalara veya chp'ye kesinlikle ne seyhan'da ne de büyükşehir de oy vermiyecez... Zaten geldiğinden beri de gerekçesiz yere çalışan işçileri işinden ekmeğinden etmekten başka bir şey yapmadı... Bir büyükşehir belediye başkanı işçi ile niye uğraşır anlamadım... İşçi çıkaran büyükşehir belediye başkanı da iyi görünmez insanların gözünde....

Ziynet Suvacu
Ziynet Suvacu - 6 ay Önce

Diline sağlık uğur bey

Dağlıoğlu
Dağlıoğlu - 6 ay Önce

Bütün bankamatik memurları acilen belediyeden uzaklaştırılmalıdır.Mağduriyet yaratmamak için bu kişilerin Ceyhan'a dönüş taşınma masrafları belediye tarafından karşılanmalıdır.

banner785
SIRADAKİ HABER