banner733

Uludağ park ve yollarda inceleme yaptı

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Buruk Cumhuriyet ve İstiklal mahallelerinde belediyenin yapmış olduğu hizmetleri inceledi.

Uludağ park ve yollarda inceleme yaptı
banner686
Başkan Bilal Uludağ Merkez Buruk Cami'nde Sarıçam Müftülüğü tarafından kuran kursu öğrencileri yararına düzenlenen kermesin açılışına katıldı. Cami İmamı Ramazan Özen’nin dua yaptı. Burada Sarıçam İlçe Müftü Vekili Ahmet Arıkan’ın konuşmasının ardından kermesin kurdelesini Başkan Bilal Uludağ ile Müftü Vekili birlikte kesti. Burada kermesi gezen Başkan Bilal Uludağ, burada yufka açan bayanlarla bir süre sohbet etti.

banner625
Parkların eksiklikleri giderilecek

Daha sonra Buruk Belde Belediyesinin eski hizmet binasına gelerek burada Park ve Bahçeler Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra sırası ile Belediyenin yol bakım ve yama çalışmalarını inceledi. Ardından Buruk İstiklal Mahallesinde bulunan  bir parkı gezen Başkan Uludağ vatandaşlarla da sık sık sohbet etti. Parkın tekrar bir elden geçirerek daha düzenli ve mahalle halkının ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenleneceğini belirten Başkan Bilal Uludağ, buruk bölgesinin alt yapısının yapımı için ASKİ ile bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Buruk’taki Programa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, meclis üyeleri Sefer Tatlı, Bilal Güngörmüş, Adem Demirdüzen ile Tahsin Şahin’de katıldı.
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2014, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz