banner733

Uludağ'dan Karalar'a Ziyaret

Adana'da farklı bir dönem başladığını belirten Zeydan Karalar belediye başkanlarının hangi siyasi partiden seçilirse seçilsin Adana'nın menfaatleri için ortak hareket etmesi gerektiği söyledi.

Uludağ'dan Karalar'a Ziyaret
banner686

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret ederek başarılar diledi.

 

ULUDAĞ BİRLİKTELİĞİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a başarılar dileyen Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ Adana'da birlik ve beraberlik anlamında ayrı bir hava yakalandığına vurgu yaparak görev süresi boyunca bu birlikteliğin devamı için çalışacaklarını söyledi. Uludağ, "Seyhan Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar'a görevinde başarılar diliyoruz. 30 Mart seçimlerinden sonra Adana'da çok güzel bir hava yakalandı. Birlik ve beraberlik görüntüsü ortaya çıktı. Görev süremizde bu birliktelik bozulmadan Saygı ve nezaketle devam edecektir. Birlikteliğimiz severek ve isteyerek devam edecektir" şeklinde konuştu.

 

KARALAR: HANGİ SİYASİ PARTİDEN SEÇİLİRSEK SEÇİLELİM ADANA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Adana'da 30 Mart seçimlerinin ardından yakalanan birliktelik tablosunun önemine vurgu yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, belediye başkanlarının hangi siyasi partiden seçilirse seçilsin Adana için ortak hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Karalar,"30 Mart yerel seçimlerinin ardından Adana'da başka bir dönem başladı. 'Portakal Çiçeği Karnavalı' Adana'da herkesin bir arada olması gerektiğini gösterdi. Kavganın kimseye bir yarar getirmediği görüldü. İnşallah bu dönem çok farklı güzel bir dönem olacak. Belediye başkanları hangi siyasi partiden seçilmiş olursa olsun Adana için can sperhane, birlikte çalışması gerektiği kanaati oluştu. Bence de en önemlisi buydu" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz