banner834

Yüreğir DEVA'dan Karanfilli kutlama

Gazi Mustafa kemal ATATÜRK önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 98. Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet Bayramını Yüreğir DEVA Partisi Halkımıza karanfil dağıtarak kutladı.

Yüreğir DEVA'dan Karanfilli kutlama

Yüreğir DEVA Partisi İlçe Başkanı Hamza Milli ve yönetim kurulu üyeleri Taşköprü'yü kullanan vatandaşımız , Kozan Yolu esnafı ve şehiriçi dolmuşlar ile yolculuk yapan halkımıza karanfil dağıtarak Bayramlarını kutladı ve bu güzel günde mutluluklarını paylaştı. Vatandaşı ile her zaman iyi ve kötü gününde ve mutlu günlerinde  beraber olmayı ilkesi olarak gören DEVA Partisi bu özel günde de halkının yanında oldu.

İl genelinde 4 merkez ilçe teşkilatı ile belirlenen lokasyonlarda ve mevkilerde halk ile bu mutlu günü paylaşabilmek için İlçe başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları üyeleri ile kol kola halkımızla beraber oldu. İl Başkanı Sadullah Kısacık ve İl yönetimi İlçe koordinatörleri ilçe merkezlerinde kurulan stantları ziyaret ederek bu güzel günde halkımızla beraber yaşadığımız güzel duyguları paylaştı. Esnafları da gezen Kısacık:” Halkımızın ve esnafımızın sorunlarını biliyoruz. İktidara geldiğimizde en başta ekonomimizi çözebilmek ve Halkımızı ve esnafımızın sorunlarını çözecek 90 ve 360 günlük “Eylem Planı” hazır. Halkımızın Devası olmak için işin ehli ve liyakatli kadrolarımız hazır. Halkımız müsterih olsun. Partimizin Genel Başkanı  Ali Babacan bu ülkenin sorunlarının neler olduğunu bilen liyakatli ve işin ehli bir lider. Çiftçimizi, halkımızı ve esnafımızı gelecek güzel günler bekliyor. Türkiye Cumhuriyeti Büyük bir ülke. Tekrar dünyada hatrı sayılan ve sözü dinlenen bir ülke DEVA Partisi iktidarında yeniden oluşacaktır. Gecenin  sonunda nasıl güneş doğuyorsa DEVA Partisi de bu ülkenin güneşi olacaktır.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841