Emrah Kozay'dan Çiltar'a Kutlama: "Türkiye 2.'si Oldu, Bizi Gururlandırdı" Emrah Kozay'dan Çiltar'a Kutlama: "Türkiye 2.'si Oldu, Bizi Gururlandırdı"

5ocakgazetesi.com

Adanaspor’da 2024-2025 Sezonu öncesi belirsizlikler taraftarı endişelendiriyor. Zira Sezon hazırlıkları için futbolcuların Temmuz ayı başına kadar toplanması gerekiyor. Bunun yanında hocanın kim olacağı, gidecek ve alınacak futbolcularla ilgili değerlendirme ve karar süreçleri Adanaspor Kulübünü bekliyor. Bunun için ilk olarak Teknik Direktör belirlenmesi ardından da transfere start verilmesi gerekecek.

GÖZLER BAŞKAN BAYRAM AKGÜL'DE

Bu konularla ilgili gözler ise Başkan Bayram Akgül’e çevrilmiş durumda. Yıllarca Adanaspor’u yaşatmak için mücadele veren Bayram Akgül’ün yeni dönemde nasıl bir yol izleyeceği net değil. Yeni sezonda ligde 19 kulübün yer alacağı ve küme düşme bareminin tahminen 42-45 puan olacağı düşünüldüğünde daha ciddi bütçelerle rakip takımların kurulacağı öngörülüyor. Bu nedenle taraftar, Adanaspor'daki belirsizliklerin bir an önce sona ererek sezon hazırlıklarının başlamasını bekliyor. 

Editör: Murat BERHUN