TSYD Adana Şubesi’nde başkan değişmedi…TSYD Adana Şubesi Nihat Geven Tesisleri’nde yapılan olağan Genel Kurul’da yeni yönetim belirlendi… Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul’un divan başkanlığını TSYD Adana Şubesi eski başkanı Ahmet Kurtul Çakın yaparken, üyeliklerini Mehmet Adnan Ercan ve Murat Özkardeş yaptı…
Olağan genel kurul 31 üyenin katılımı ile gerçekleşti. Genel Kurula Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve Çukurova Belediyesi Spor Müdürü Ergin Ulu da katıldı. Faaliyet ve Denetim Kurulları raporları okunup ibra edildi. Seçimlere tek liste halinde girildi ve Engin Kanber Başkanlığında oluşan Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Adanaspor, Kendini Ateşe Attı: 1-1 Adanaspor, Kendini Ateşe Attı: 1-1

TSYD Adana Şube’de Başkan Değişmedi
Ergun Kara, Doğan Gülbasar, Şehmus Baysal, Hakan Köker, Akif Özdemir, Murat Kibritoğlu. Denetleme Kurulu ise Bekir Karakoca, Uğur Başaran ve Murat Özkardeş’den oluştu. 
Seçimlerin ardından teşekkür konuşması yapan Başkan Engin Kanber, “Olağanüstü genel kurul ile göreve geldik. Kısa sürede iyi işler yaptığımız inancındayım. Yeni dönemde çok daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.