Resmi Açıklama: Adanaspor’un Yeni Başkanı Ergin Göleli Oluyor Resmi Açıklama: Adanaspor’un Yeni Başkanı Ergin Göleli Oluyor

Bandırmaspor maçının ligde var ya da yok olma anlamında büyük önem taşıdığına dikkat çeken Kanber, “Adanaspor, bu kentin takımı. Rengiyle, armasıyla bu kente hizmet veriyor. Gönül isterdi ki, bu günleri yaşamasın. Ancak, ligde var olup ya da olmayacağı son Bandırmaspor maçına kaldı. Bu karşılaşmayı kazanmak zorunda. Bu nedenle de taraftar desteğine her zamankinden çok daha fazla ihtiyaca var. Adanaspor’u yalnız bırakmamalıyız. Tüm spor severlerin bu maçta Adanaspor’un yanında olmasını arzu ediyoruz” dedi.

“Gün birlik günüdür” diyen Kanber, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Unutulmasın ki, başka Adanaspor yok. Bu kentte süper lige aday tek takım. Küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakalım. Bu maçta Adanaspor’un 12. Gücü olarak tribünlerdeki yerimizi alalım. Taraftar desteğini alırsa futbolcular da kendine gelir ve tüm güçlerini sahaya yansıtabilir. Bu maçın kaybedilmesi demek, Adanaspor’un ligden düşmesi demektir. Bu nedenle yaşam mücadelesine hep birlikte katkı koymak zorundayız. Adana’da yaşayan herkesin Bandırmaspor karşılaşmasında Adanaspor’un yanında olmasını istiyoruz. Çok zor maç ama imkansız değil. Ben Adanaspor’un bu zoru başaracağına inanıyorum.”