Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, beraberinde Türk-İş’e bağlı Sendika Başkanları ile birlikte Vali Yavuz Selim Köşger’e nezaket ziyaretinde bulundu. Edip Gülnar, ziyarette sendikal çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Türk-İş’e bağlı sendikaların yetkili oldukları iş alanları hakkında kısa bir sunum yaptı.

Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, Adana’nın her alanda hak ettiği konuma gelebilmesi adına, yapılacak her çalışmaya Türk-İş olarak her zaman hazır olduklarını söyledi.  Ziyarete Edip Gülnar’a Türk-İş’e bağlı TÜMTİS Sendikası Adana Şube Başkanı Halil Çekin, Demiryol-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Halit Işık, Türk Harb-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Erdal Akalın, Haber-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Mehmet Aslangöz, Tez Koop Adana Şube Başkanı Mustafa Oğuz, Sağlık -İş Adana Şube Başkanı Fırat Bayram, Belediye-İş Adana Şube Başkanı Aytekin Aybar,  Koop-İş Adana Şube Başkanı Rasim Mart ve TGS Adana Şube Başkanı Salim Büyükkaya eşlik etti.

Türk-İş Heyetinden Vali Yavuz Selim Köşger’e Ziyaret 

ÇÜ ve ATÜ Öğrencilerine Ücretsiz Ring Seferi Başladı ÇÜ ve ATÜ Öğrencilerine Ücretsiz Ring Seferi Başladı

Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Adana Valisi Yavuz Selim Köşger de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Köşger, çalışma hayatının önemli unsuru olan sendikaların çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti.