Amaç, girişi özel bir kulaklık kullanılarak erişilebilen Pin Up para yatırma işlemi yapabileceğiniz yapay bir oyun dünyası yaratmaktır. Bu yenilik dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Çevrimiçi kumarhane teknolojisi nasıl çoğaltılır?

“Sürükleyici”, içine alma anlamına gelir ve VR teknolojilerinin yaptığı da budur. Alternatif bir alana tam veya kısmi daldırma etkisi sağlarlar. Kullanıcının gördüğü şey önceden simüle edilir, ancak eylemleri oldukça gerçek olacaktır. Yani, örneğin Pin Up'ta para için oynayabilir ve aynı zamanda krupiyer veya diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir, kazanabilir ve tüm bunları evden çıkmadan yapabilir.

Bu siteler, hem oyunların hem de işlemlerin güvenliğini ve adilliğini artırmak için blockchain teknolojisini ve kriptografik protokolleri kullanır. Bu şekilde tüm oyun eylemleri şeffaf ve değişmez bir blockchain defterine kaydedilir. Kumarhane, oyunculara oyun sonuçlarının ve işlem geçmişinin kanıtlarını sunarak şeffaflığı ve güveni artırır.

‘EUPeace Strateji Forumu ve Yönetim Kurulları’ ÇÜ'de Yapılacak ‘EUPeace Strateji Forumu ve Yönetim Kurulları’ ÇÜ'de Yapılacak

En çok hangi oyun kategorisi tercih ediliyor?

VR teknolojileri sayesinde geliştiriciler klasik kumar eğlencesini dönüştürmeyi başardılar. Etkileşimli öğelere sahip slot makinesi örnekleri:

  • Arsa seçeneği olan slot makineleri. Oyuncular seçimleri nedeniyle oyunun hikayesini ve sonucunu etkileyebilirler. Daha sonra Pin Up para çekme işleminin nasıl yapıldığını öğrenin ve ödülleri toplayın.

  • Bonus mini oyunlara sahip slot makineleri. Ana oyunda belirli kombinasyonlar elde edildiğinde etkinleştirilirler ve oyuncunun mantık veya beceri göstermesini gerektirirler.

  • Çok oyunculu slotlar. Oyuncuların gerçek zamanlı olarak birbirleriyle rekabet etmelerine olanak tanır.

Ayrıca, bu platformlar genellikle yeni oyunları geleneksel platformlardan daha hızlı sunar, dolayısıyla her zaman deneyecek yeni bir şeyler bulunur.

Birçok geliştiricinin sanal gerçekliği destekleyen kendi dijital ürünleri vardır. Örneğin NetEnt, artırılmış gerçeklik teknolojisine sahip slotlara güvendi. Bunlar arasında Gonzo's Quest, Jack's World VR, Starburst, Scarface yer alıyor. Yani Pin Up Türkiye oyuncuları kendilerini bir sonraki poker elinin gerçekleştiği gerçek bir kumarhane masasında gibi hissetmek istiyorlarsa bunun için PokerStars VR oyununu kullanabilirler. Bu projenin bir özelliği de Monte-Carlo Yacht ve Macau Suite dahil çeşitli konumlar arasında seçim yapabilme yeteneğidir.

Sonuç olarak geliştiriciler, sürükleyici teknolojilerin karadaki kuruluşların kademeli olarak sanal kuruluşlara dönüşmesine katkıda bulunacağına inanıyor. Temel fark (tüm ziyaretçiler arasındaki doğrudan iletişim) düzeltileceğinden. Çeşitli mesajlar gönderebileceğiniz sohbetin yanı sıra artık casino sitelerinde düzenli sohbet seçenekleri de var. Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla ve krupiyerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda diyaloğun tüm katılımcıları aynı sanal ortamda olacaktır.

Editör: Murat BERHUN